Ketodiet podruhé

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenost s Ketodiet  podruhé po 6 měsících. Při prvním hubnutí jsem zhubla 15 kg a chtěla bych ještě 8 kg, tak by mě zajímalo, jestli to funguje stejně a úbytek jde tak skvěle dolů jako při prvním hubnutí ? Máte prosím nějakou zkušenost?

Péťa

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Tereza odpovídá:

  Ahoj. Závidím ti krásný úbytek na váze. Mě se to nepovedlo. Povedlo se ti váhu udržet? Já bych při opakování už s tak velkým úbytkem nepočítala. Hledám něco jiného. Pokud někdo víte napište. Díky.

 2. Péťa odpovídá:

  Ahoj, je to už přes rok a váhu si držím pořád stejnou, je to tím, že nejím lepkové věci, cítím se skvěle :) Držím pěsti, pokud něco najdeš, napiš :)

 3. Jana odpovídá:

  taky se rozhoduji jestli začít, je to poměrně finančně náročné, ale zase pohodlné, kdo máte zkušenosti prosím o názor

 4. Bára odpovídá:

  Za mne určitě ano, projíte možná daleko více a při této dietě nemusíte nic nakupovat, vařit…za mě super:-) mě pomohla se nastartovat

 5. Gabča odpovídá:

  Ahoj, já dnes jedu osmý den, Byl mi doporučen program INTENSE, poněvadž mám 15-20kg nadváhu, vybrala jsem si proteinové nápoje + 500g zeleniny, zatím se nevážím, až 14.den, hlad vůbec nemám, holky, držte se.

 6. Petra odpovídá:

  Keto dieta je to jediné co mi zafungovalo. A pokud jde o cenu tak to je na každém kolik za co je ochoten zaplatit. Ale levné to určitě není.

 7. V. odpovídá:

  Také jsem krásně zhubla ale bohužel teď řeším zápach z úst. Máte někdo stejný problém?

Přidat odpověď

Podobné dotazy