Která dělenka je účinnější

Prosím, poraďte:
Vím o dvou způsobech, jak dělit stravu: první je podle Lenky Kořínkové, která má květinky, zvířátka a neutrál. Sója a sójové výroby jsou v kategorii květinek. Všechno ovoce také. No, ale ten druhý směr mezi bílkoviny řadí právě sóju a výrobky z ní a dokonce i některé druhy ovoce. Které dělení je podle vás účinnější? Kdo to má odzkoušené? Poraďte prosím!

Dáša

Šumivé koule do koupele Prosecco za 220 Kč

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Vysloužilová odpovídá:

    Já jsem hubla podle Kořínkové, ale moc mi to nepomohlo. Trochu jsem zhubla a to jsem tuto dietu držela opravdu přesně. Navíc si myslím, že není moc praktická pro život.

  2. Ewka odpovídá:

    Tak to jsem ani nevěděla že je více způsobů. Já jedu podle Kořínkové a funguje mi to. Předpokládám, že tobě tak zkus ten druhý způsob. Dokud to neotestuješ sama na sobě nebudeš vědět.

  3. Helena odpovídá:

    Přečetla jsem její knihu a dietu jsem začala zkoušet ale brzo mě to opustilo. Já jím ráda všechno. Takže jsem toho nechala a začala za se jíst všechno jak chci já. Postupně jsem snižovala velikost porcí a začala pomalu hubnout. Šlo to opravdu velmi pomalu ale s váhou dodnes nemám problém. Samozřejmě jím malé porce i nadále. Jinak by mi to nefungovalo 🙂

Přidat odpověď

Podobné dotazy