Berete někdo Maqui berry

Užíváte někdo Maqui berry. Jak vám pomáhá hubnout prosím? Přemýšlím o něm že si ho koupím.

Olinka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Zuzka odpovídá:

  Ahoj Olinko, maqui berry jsem začala brát před 4 dny. Předtím jsm skoro 2 měsíce brala Acai berry a byla jsem spokojená. Kila šla rychle dolů, držela jsem teda i dietu, ale nehýbala se. Před měsícem jsem začala cvičit a kila se ustálila (snad je to jen tím, že nabírám svalovou hmotu) a tak jsem to chtěla trochu popohnat-objednala jsem si proto maqui berry, o kterém se píše, že je ještě účinější, tak uvidíme 🙂

 2. stana odpovídá:

  ahoj ja beru acai berry+ maqui berry a opravdu to funguje

 3. ema odpovídá:

  Dobrý den,

  já jsem brala acai a nic.. přemýšlím, že bych si koupila Acai+Maqui, myslíte, že to má větší účinky ??

  Děkuji

 4. stana odpovídá:

  urcite ano ja za dva dny zhubla 2kg.a nijak se neomezuji

 5. martina odpovídá:

  a objednat jste si museli kazdy pripravek zvlast…nebo existuje neco, kde jsou namichane dohromady?

 6. Lenka odpovídá:

  Maqui berry tablety beru měsíc,bohužel jsem nezhubla ani gram.Objednala jsem si další balení, tak nevím.Nějak tomu přestávám věřit, kila žádné dole, zato peněženka je lehčí.

 7. Miti odpovídá:

  Já mám Maqui také momentálně objednané. Doteď jsem brala jen Acai a teď ho chci nakombinovat i s Maqui. Vliv na hubnutí žádný nepozoruji, ale cítím se mnohem líp a za to ty vydané peníze podle mě stojí :o)

 8. Bronika odpovídá:

  Ahoj,
  přečetla jsem si o acai, zkusila tobolky, celulitida, na ústupu, pak jsem narazila na prodej prášku, přímo namletého, předem zmrazeného a řekla si, když už dám peníze, tak za něco, co není ukryto v tobolkách. Míchá se to s vodou.Do 15h.jím vše, i sladké i tučné…po 15 už nic. A není to problém, tělo díky acai „nechce“ a výsledek?? za 12 dní 2 kg dole, a to předtím jsem se trápila při cvičení,nepomáhala ani přísná redukční dieta a kila šla nahoru. (což jsem nechápala..)teď pohoda, klídek a kilečka dolů.
  Ještě jsem narazila na maqui berry-prášek z bobulí mnohokrát účinější…tak vyzkouším také.
  Takže-doporučuji, jo – a cítím se plna optimizmu a elánu! 🙂

 9. Darinak odpovídá:

  Nevím kdo si myslí, že když sní tabletu tak bude zázračně hubnout. Není to o tom si dáte guláš se šesti a pak se natáhnout k Ordinaci 😀 Je to o pravidelné pestré stravě a pohybu!

Přidat odpověď

Podobné dotazy