Ovocná dieta

Která ovocná dieta vám nejlépe zafungovala?

Šárka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Martina odpovídá:

  14 dní jsem jedla jen ananas a hroznové víno. Zhubla jsem 5 kilo ale je to dost drastické pro tělo. Takže nedoporučuji. Navíc celkem jistě váhu po skončení diety váhu naberete zpět.

 2. Jituš odpovídá:

  dva týdny jsem na doporučení jedla jen banány a už bych to nikdy neudělala ani s jiným ovocem nebo zeleninou je to hnus jíst pořád to samé dokola a to nemluvím o zácpě a následných průjmech na banán se do dnes nemůžu ani podívat, navíc jsem nic nezhubla

 3. Eva odpovídá:

  Stačí do jídelníčku zařadit více ovoce než doposud. Když si na svačinu dáš místo kapučína a zákusku jablko a minerálku (neslazenou) tak bude znát. A přitom to je jen malá změna. Nebo jestli si na to troufáš dávej si ovoce místo večeře. To bude mít ještě větší účinek.

 4. abéčko odpovídá:

  Jestli si to někdo chcete otestovat mírnou formou tak si na svačinu dávejte jen jeden kus ovoce. Ostatní jídla zůstanou stejné. Musí být pochopitelně dietní. Nejezte banány. Ty sice dobře zasytí ale jsou moc kalorický. Po těch se nehubne.

 5. Lily odpovídá:

  Jaké ovoce je nejvíce dietní? Píšete tady že moje oblíbené banány ne. Jablka prý zase mají moc cukru. Tak nevím které ovoce jíst abych co nejlépe zhubla.

Přidat odpověď

Podobné dotazy