Jídlo třikrát denně

Jíst malé dávky a často je sice pěkná myšlenka, ale která z vás to stíhá? Zajímalo by mě jestli by byl někdo schopný sestavit dietu při které se jí třikrát denně. Prý to takhle praktikuje některá naše modelka (nevím která) a zhubla a váhu si pořád drží. Nevíte někdo jak na to?

Tina

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Dita odpovídá:

  Můžeš to zkusit. Třeba ti to bude fungovat ale myslím s že spíše ne. Lepš určitě je jíst 5 krát denně menší porce. Dá se na to bez problémů zvyknout. Je dobré mít něco u sebe. Ovoce nebo třeba tyčinku.

 2. Aneta odpovídá:

  malé porce jsou určitě lepší ale sama jím také prakticky jen třikrát denně a (zatím) nepřibírám a to mám večeři dost vydatnou tu si ale dávám hned jak dorazím domu mezi 17 a 18 hodinou a pak už nejím tak možná proto se mi to neukládá

 3. Radka odpovídá:

  Také záleží na tom co ta modelka jí. To bude asi podstatnější než do kolika porcí to má rozdělené. Já se také přimlouvám za menší porce častěji a naposledy nejpozději v 18 hodin večer.

 4. Alena odpovídá:

  snídaně oběd večere a 2 svačiny nevím kde je problém…

 5. Zdena odpovídá:

  Každá to máme jinak. Já držím dietu jím také jen tři krát maximálně čtyřikrát a úspěšně hubnu. Opravdu bude důležitější než to kolikrát jíš co jíš. Nesmíte mít pocit že můžete jíst víc když jíte jen 3 krát za den.

Přidat odpověď

Podobné dotazy