Postava po dětech

Ahoj holky. Chci se vás zeptat jak se vám změnila postava po dětech a jak se vám podařilo zhubnout jestli vůbec na původní váhu. Já jsem během těhotenství nabrala skoro 30 kilo a oproti původní váze mám 5 kilo navrch a nemůžu se jich zbavit.

Dana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Jitka odpovídá:

  Mě to trvalo zhruba dva roky než jsem se dostala na svou původní váhu a byl to boj. To už je ale dva roky a od té doby mám zhruba 3 kila navíc což ještě jde. Současnou váhu s chci udržet jak nejdéle to půjde. Váhu s držím tak že pravidelně sportuji a nepřejídám se. Po šesté večer nejím vůbec. Když přijdu po 19 hodině domů z aerobiku tak už nejím. Když mám hlad tak piju džus s dužinou.

 2. Sára odpovídá:

  Tak to seš dobrá Jitko. Já mám od porodu 12 kilo navíc a nemohu se jich zbavit. Pravda je že proto zas tak moc nedělám protože to s malou vůbec nestíhám. ALe už opravdu musím začít. Díky za motivaci.

 3. Radka odpovídá:

  Po dětech mi zůstalo 8 kilo a teď po čtyřicítce má dalších 6 kilo na vrch. Občas se mi podaří zhubnout ale do plavek už málokdy.

 4. Alena odpovídá:

  Taky už mám oslovu čtyřicátin dávno za sebou a začala jsem pěkně kynout. Když už se visící břicho nedalo skrýt pod oblečení tak jsem začala makat. Po půl roce jsem se dostala skoro na původní váhu. Cvičit ale musím pořád.

 5. Hanina odpovídá:

  Také jsem dlouho bojoval než jsem se dostala zpět alespoň do přiměřených proporcí. Bohužel utrpěla i prsa ale s tím už nic neudělám.

Přidat odpověď

Podobné dotazy