Náhlé přibrání na váze

Ahoj je mi 20 let a během posledního půl roku jsem na váze nabrala sedm kilo. Jsem z toho nešťastná a nechápu proč k tomu došlo. Stravuji se pořád stejně a dvakrát do týdne cvičím tak jako před přibráním. Stalo se vám to taky někomu?

Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. martina odpovídá:

  ahoj,zkus si od doktorky nechat udělat krevní testy jestli nemáš poruchu štítné žlázy…

 2. Ivana odpovídá:

  To se ženám občas stává že občas jakoby bez důvodu náhle přiberou. Dobré je když se zjistí proč k tomu došlo. Některým mým kamarádkám váha vyletěla a i když dodnes nevědí proč tak každá z nich zase úspěšně zhubla.

 3. Silva odpovídá:

  Pekný den,
  mám prosbu. Je mi 38 let, před více než dvanácti lety jsem opravdu hodně zhubla po prvním porodu, z 56kg na téměř 47kg – ano, hrůza. Postupem času i dalšího těhotenství mi šla pomalu váha zpět nahoru. Poslední 4roky jsem měla kolem 53kg a teď mi během čtyř měsíců vyletěla na 59kg. Stravuji se stejně, pohyb mám aktivní každý den, nemáte s tím někdo stejné zkušenosti? Nedaří se mi ji snížit, spíš jakoby jojo efekt a jde pomalu stále nahoru … jsem nešťastná.
  Díky za odpověď.

 4. Mila odpovídá:

  Pokud váha takhle létá je to na odbornou pomoc. Odpovědi v diskuzích na internetu nehledej. Já bych šla ke svému lékaři a žádala vyšetření zda jsem v pořádku. Zároveň bych si hledala odborníka na výživu. Ale najít někoho kdo tomu opravdu rozumí je těžké. Ale jako první bych to řešila u doktora.

Přidat odpověď

Podobné dotazy