Nemám čas jezdit někde po poradnách

Dobrý den,nemám čas jezdit někde po poradnách,nebo doktorech,proto hledám zde na netu.
Mám devítiměsíční dvojčata,co vyžadují moji pozornost neustále,v noci se nevyspím a jsem dost nervozní a jestli je to tím nevím,ale děsně jsem přibrala 12kilo mám nahoře.
Je složitější byla jsem vždycky hrozně hubená,máme to v rodině všichni.
Jenomže jsem se vdala a nevím,jak jsem prostě přibrala,po pěti letech,jsem se rozhodla s tím něco udělat a udělala.Shodila jsem 14 kilo,hodně jsem cvičila,měla jsem čas,je pravda,že jsem i méně jedla,ale teď co mám děti to prostě vylítlo zase nahoru.
Těch 14 kilo co jsem měla dole jsem si udržela celé Tři roky ani v těhotenství jsem nepřibrala,na to že mám dvojčata jsem přibrala jen 7 kilo,ale teď jsem jako kytovec.Prosím můžete mi nějak poradit,nebo pomoci sestavit jídelníček.
S manželem jsem domluvená,že kluky pohlídá a já budu moci chodit cvičit,ale jsem zvědavá jestli mě to úplně nezničí,abych ještě potom mohla fungovat přes den a hlavně v noci. Mám z toho strach. Měřím 166cm a teď vážím 70kg.

Děkuji Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Marcela odpovídá:

  Myslím si že upravit si jídelníček zvládne každý. Stačí úplně vyloučit vyloženě nezdravé potraviny jako jsou veškeré uzeniny a tučné sýry. A jíst naposledy v 18 hodin. Pokud nebudete mít v noc hlad můžete to zkusit posunout na 17 hodnu. Chodit cvičit je určitě dobré ale ze začátku určitě nepřehánět a najít s něco co vás bude alespoň trochu bavit a po třech měsících zkusit něco jiného. Zvládnout se to určitě dá i s dětmi a když máte tolerantního partnera tak máte napůl vyhráno. Hlavně vydržet a nevzdávat to. Dejte vědět jak se vám daří.

 2. Helena odpovídá:

  Pokud se ti už podařilo zhubnout tak se ti to určitě podaří znovu. Po dětech to jde samozřejmě trošku hůř ale jde to. Každopádně nechce to mít nereálné cíle. Těžko můžeš vypadat stejně jako mladá bezdětná a o něco starší po dětech. Tak to prostě je.

 3. Míla odpovídá:

  Čas na cvičení si musíš udělat. Už se ti zhubnout podařilo tak to určitě dáš znovu. Bude to asi, ale stát více úsilí. Ale pokud ti manžel vyjde vstříc tak věřím, že to půjde. Hodně štěstí a pevné vůle.

 4. Maja odpovídá:

  Víte někdo o způsobu jak hubnout bez cvičení?

Přidat odpověď

Podobné dotazy