Nemám čas jezdit někde po poradnách

Dobrý den,nemám čas jezdit někde po poradnách,nebo doktorech,proto hledám zde na netu.
Mám devítiměsíční dvojčata,co vyžadují moji pozornost neustále,v noci se nevyspím a jsem dost nervozní a jestli je to tím nevím,ale děsně jsem přibrala 12kilo mám nahoře.
Je složitější byla jsem vždycky hrozně hubená,máme to v rodině všichni.
Jenomže jsem se vdala a nevím,jak jsem prostě přibrala,po pěti letech,jsem se rozhodla s tím něco udělat a udělala.Shodila jsem 14 kilo,hodně jsem cvičila,měla jsem čas,je pravda,že jsem i méně jedla,ale teď co mám děti to prostě vylítlo zase nahoru.
Těch 14 kilo co jsem měla dole jsem si udržela celé Tři roky ani v těhotenství jsem nepřibrala,na to že mám dvojčata jsem přibrala jen 7 kilo,ale teď jsem jako kytovec.Prosím můžete mi nějak poradit,nebo pomoci sestavit jídelníček.
S manželem jsem domluvená,že kluky pohlídá a já budu moci chodit cvičit,ale jsem zvědavá jestli mě to úplně nezničí,abych ještě potom mohla fungovat přes den a hlavně v noci. Mám z toho strach. Měřím 166cm a teď vážím 70kg.

Děkuji Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Marcela odpovídá:

    Myslím si že upravit si jídelníček zvládne každý. Stačí úplně vyloučit vyloženě nezdravé potraviny jako jsou veškeré uzeniny a tučné sýry. A jíst naposledy v 18 hodin. Pokud nebudete mít v noc hlad můžete to zkusit posunout na 17 hodnu. Chodit cvičit je určitě dobré ale ze začátku určitě nepřehánět a najít s něco co vás bude alespoň trochu bavit a po třech měsících zkusit něco jiného. Zvládnout se to určitě dá i s dětmi a když máte tolerantního partnera tak máte napůl vyhráno. Hlavně vydržet a nevzdávat to. Dejte vědět jak se vám daří.

Přidat odpověď

Podobné dotazy