Dietní jídelníček

Ahoj, hledám nový dietní jídelníček. Sama jsem zkoušela několik dietních jídelníčků a musím říct, že to zabírá. Bohužel nemám sama dostatek nápadů si takový jídelníček sestavit a navíc každý jídelníček je napsaný na 7 dnů takže jíte pořád to samé dokola. Budu ráda když jsem budete psát své jídelníčky. Můžeme si tak navzájem pomoc. Také sem něco napíšu.

Lenka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Nela odpovídá:

  také se přimlouvám za napsání jídelníčku

 2. Radka odpovídá:

  Moje osvědčená klasika je: ráno jogurt do kterého si něco přidám, svačina pečivo s pomazánkou nebo banán, obědvám takže si vybírám jídlo bez omáček naštěstí tuhle možnost mám jinak nevím jak bych hubla, odpolední svačina je podle toho co mám ten dne v plánu někdy zase jen pečivo a někdy salát z těstovin a k večeři většinou mám kousek kuřecích prsou (je to fakt malej kousek takže to neleze do peněz) a k tomu přes léto zelenina nebo jakákoliv jiná příloha. Když mám hlad než jdu spát tak si dám ovoce. Nevím jestli to dělám dobře ale zhubla jsem a váhu si držím. O víkendu když vařím tak si dám i knedlíky. Ještě k té snídani si občas smažím vajíčko bez oleje.

 3. Kašparová odpovídá:

  Přikládám můj vzor. Ráno celozrnný chléb, půlka vejce na tvrdo, rajče a netučný sýr. Svačina jogurt a ovoce. Rýže s masem a zeleninou nebo špagety s bazalkou rajčetem a mozzarellou. Odpolední svačina je podobná snídani. K večeři mám většinou brambory se zeleninou a kouskem masa. Skoro ke všemu si ještě dávám rukolu.

 4. Dáša odpovídá:

  Jezte všechno co vám chutná a zároveň po tom nepřibíráte a hned máte dietní jídelníček šitý sobě na míru. Moje zkušenost je že opravdu stačí začít vynechávat nezdravá jídla. Je to lepší než se stresovat jakoukoliv dietou.

Přidat odpověď

Podobné dotazy