Dietní poradce?

Ahoj,ráda bych se zeptala někoho kdo má zkušenosti s dietním poradem.Moje mamka si u jednoho nechala sestavit jídelníček-ale stálo jí to 5tisíc-není to nějak moc?A to původně říkal že 3 tisíce,ale pak že u ní to bude složitější a že aby to bylo i účinější tak to bude za 5.Přitom jí to pak poslal emailem(tak na to nemá ani žádný danový doklad-takže mu to šlo do kapsy)Ten její jídelníček jsem  viděla-a jedná se v podstatě o jídlo na jeden  týden-a to stejné pořád dokola má dodržovat 3 měsíce.
Jídla je tedy podle mě šíleně málo-jedná se tam o gramy – a denní příjem má tak kolem 930kcal.Nutno dodat že to drží asi dva měsíce a má dole asi 10 kg a je z toho štastná,ale při tom množství jídla by byl spíš zázrak nezhubnout.Máte někdo zkušenost s d.poradcem?A co ta cena?díky moc

Ivet

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Dominika odpovídá:

  Podle mě jsou jejich služby dost předražené. I když je to program na míru tak mi to přijde dost. Raději zkouším sama na sobě stylem pokus omyl hubnu i bez poradce.

 2. Bártová odpovídá:

  Nevím kolik vaší mamince je a zda nemá nějaké zdravotní obtíže ale raději ji sledujte aby to nepřeháněla obzvláště pokud jí hodně málo.

 3. M.H. odpovídá:

  Tak to byl podvodník spadající do kategorie šmějdi a ne výživový poradce.

 4. Mar. odpovídá:

  Podle mě to opsal z internetu. Je jich tam spousta. Stačí hledat a nemusíte za to někomu platit. Jestli tím jeho práce skončila tak to není žádný poradce. K poradci se chodí pravidelně na konzultace.

Přidat odpověď

Podobné dotazy