Krabičková dieta

Ahoj, využíváte někdo služeb firem, které rozvážejí dietní jídla. Kdo neví tak to funguje tak, že si u firmy objednáte dietní jídla na celý den a oni vám to přivezou domů nebo do práce. Postarají se vám o dietní jídelníček na celý den. Využíváte to někdo? Má to smysl.

Pavla

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Linda odpovídá:

  Ahoj, já už měsíc hubnu s firmou slimbox, je to pražská firma. Mají rozvozy a jsem spokojená. Zhubla jsem 4 kg, ale vím že to teď půjde pomaleji. Tak uvidíme, chtěla bych to do vánoc vydržet.

 2. Monika odpovídá:

  Ahoj, já jsem před měsícem začala takto odebírat jídlo a zatím jsem velmi spokojená. Zhubla jsem pět kilo a jde to pořád dolů.Vřele doporučuji.

 3. Michaela odpovídá:

  Taky si myslím, že krabičková dieta má co do sebe. I když s ní zkušenosti nemám, jejich jídlo je vyvážené a tělo si bere všechny potřebné živiny, které pro správné fungování potřebuje. Strava neobsahuje žádné škodlivé věci, které by nám mohli v hubnutí ublížit! 😉 A navíc je sestavena odborníky tak, abychom hubli!!! 😉

 4. Hanka odpovídá:

  Mám několik známých, kteří krabičky baští. Zhubli všichni, do jednoho, ale s problémy, včetně mě. Energetická hodnota je počítaná obecně, ne podle aktuální potřeby jedince.
  Konkrétní příklad: kamarádka jedla svých 5 000 KJ denně, hubla, ale byla malátná, s bolestmi hlavy, otékaly jí nohy. Na doporučení se sešla s dietologem, který jí spočítal podle výšky, hmotnosti, denních aktivit, kolik by měla jíst: divila se 6 800 KJ. Hubla dál, ale v pohodě, forma se brzo vrátila, potíže pominuly. Takže tak…

 5. Jana odpovídá:

  Z vlastní zkušenosti musím říct, ře to opravdu funguje. Už měsíc odebírám a mám skoro 5 kilo dole. Přitom vůbec nemám hlad a cítím se celkově lépe. Mohu vřele doporučit.

 6. torze odpovídá:

  Beriem krabičkovú dietu už od druhej firmy a nie som spokojná. Najprv som si zobrala skušobne na 1 týždeň, zhodila som 1 kg , ale vadilo mi, že tam nebola moc zdravá strava , bolo tam malo zeleniny ale za to sladký jogurt o,1%. Už som si viacec od nich nebrala. Tento týždeň začínam od druhých, zatiaľ to vyzera o niečo lepšie a i chutnejšie. Je utorok, takže nemožem hovoriť ako je to s váhou. Každý deň sú tam sčítané kcal, takže asi 1200 kcal denne.

 7. Valča odpovídá:

  Vyzkoušela jsem ffmenu a jsem moc spokojená.Kila jdou dolů a jídlo je chutné za 230Kč s dovozem-to jde.

 8. Andrea odpovídá:

  Ahoj, já se chystám po novém roce hubnout s krabičkama. Ježišek mi donese dárkový poukaz od firmy Slimbox. Tuto firmu mi doporučila kamarádka, která s nimi střídavě hubne už druhý rok. Tak držte palce 🙂

 9. Sára odpovídá:

  Dobrý den,

  týden držím dietu s krabičkami a zatím jsem velice spokojená, jídlo je různorodé, velice chutné a ač jsem nesnášela jogurty, tak tato firma si většinu dělá sama a konečně mi zachutnaly. První tři dny jsem pociťovala hlad a byla podrážděná, přeci jenom jsou to malé porce a žaludek byl roztažený, ale po týdnu je to ok. Když mám už větší hlad, nebo chutě, vezmu si pomeranč nebo ředkvičky. Dříve bych to neudělala, pač bych šáhla po sladkém, ale kupodivu zelenina mi začíná chutnat. Nevím zda jsem zhubla nějaké to kilo za týden, ale po psychické stránce se začínám citít dobře, jelikož je to dieta, která mě nedeptá a nevzdala jsem ji po třech dnech. Super je, že mám denně uvařeno. Přeji mnoho zdaru v hubnutí.

 10. Lenka odpovídá:

  Já mám měsíc FFMENU, dole mám 5 kg, jídla moc dobrá,perfektní komunikace, velice příjemný kurýr, takže všem jen doporučuji:-)

Přidat odpověď

Podobné dotazy