Kolik vás stojí dietní jídla

Ahoj mám spor s kamarádkou, která tvrdí, že jíst dietně znamená utrácet hodně za potraviny. Já tvrdím opak. Stravovat se dietně a zdravě podle mě stojí méně než jíst a kupovat si běžná jídla. Samozřejmě tím nemyslím doplňky stravy nebo různé podpůrné prášky a koktejly na hubnutí, ale potraviny. Máte stejný názor jako já?

Radka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Monika odpovídá:

  To asi hodně záleží na tom jak se stravuješ a co jsi zvyklá jíst. Pokud si někdo nekupuje třeba zeleninu a pak začne s dietou kde má jíst zeleninu každý den tak bude mít pocit, že najednou dává za jídlo hodně. Ale podle mě to tak není. Když si najdeš vyvážený jídelníček tak to tvoji peněženku nijak neztíží. O tom jsem přesvědčena.

 2. Silva odpovídá:

  Já naopak díky dietě šetřím 🙂 Logicky přeci když začneš jíst menší porce tak za jídlo pro sebe přeci dáš méně peněz.

 3. Romana odpovídá:

  Mě nestojí hubnutí vůbec nic. Jím to co vždycky jen jsme radikálně omezila velikost porcí. Nemusím tak vařit extra pro sebe a pro rodinu a když někam jedeme tak nemusím vozit nic sebou a najím se i v Mcdonalds.

 4. Kj odpovídá:

  Přesně jak píše Romana. Vynechejte tučné a nezdravá jídla a jezte střídmě. Uvidíte že začnete postupně hubnout a váhu si i udržíte.

 5. Mila odpovídá:

  Ahoj. Souhlasím s tím co tu píšete. Ještě bych doplnila důležitost pohybu. Chodím 3x týdně běhat a dietu moc řešit nemusím.

Přidat odpověď

Podobné dotazy