Občasné porušení diety

Ahoj, chci se s vámi podělit o mojí zkušenost s občasným porušením diety. Četla jsem, že při držení diety je občas možné zhřešit a dát si cokoliv na co máte chut. Tak jsem to vyzkoušela a opravdu to funguje. Když jednou týdně dáte na co máte chutě tak určitě nepřiberete a psychicky to pomůže. a ještě se tím prý znovu nastartuje metabolismus. Tak se to nebojte zkusit a pak napište.

Helena

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Marta odpovídá:

  Ahoj já jsem to taky zkusila protože jsem měla zrovna hlad a nesnídala jsem, tak jsem dietu porušila tím že jsem si koupila dva koblížky s pudinkem, pepsicolu a puding s broskvovým pyré, doufám že to nic s moji dietou neudělá, když jsem se až do teď držela skvěle, asi to půjdu vyběhat.Ale hřešila jsem pouze ráno, odpoledne už jsem zase držela dál dietu.

 2. Sára odpovídá:

  Nesmíš ale začít hřešit moc často. Když něco zbodneš jednou týdně tak se opravdu nic nestane. Ale nesmíš začít hřešit každý den. To už pak není dieta.

 3. Romana odpovídá:

  Když to uděláš jednou za čas se opravdu nestane nic hrozného.

 4. Kj odpovídá:

  Problém je že to jednou za čas je málokdo schopen dodržet. Přirovnala bych to k občasnému pití u člověka co má problémy s alkoholem.

 5. Mila odpovídá:

  Občas si v klidu dejte na co zrovna máte chuť. Nebude to žádný problém. Opravdu se nic nestane. Dobrá metoda je odměňovat se za každé sundané kilo.

Přidat odpověď

Podobné dotazy