Slim ball

Zkoušela některá z vás tento balonek na hubnutí? Funguje to?

Radana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Romana odpovídá:

  Já to zkoušela, ale vůbec to nemělo ten efekt, který výrobce popisuje a navíc nikde neuvádí, že pro vrácení peněz musite odeslat i prázdné obaly, pouze nedobrané tablety a tak mi vrátili pouze část platby za tuto kůru.

 2. marc odpovídá:

  Romi a ještě když ti nevrátí poštovné a ty si o vrácení píšeš, tak platíš ještě jednou, no skutečně to mají prodejci „vymakané“.

 3. Marie odpovídá:

  Já to taky vyzkoušela a neshodila jsem ani gram,zrovna se chystám poslat zpět prázdné obaly.Romano,mohla bys mi napsat adresu kam jsi to poslala a za jak dlouho ti vrátili peníze? Děkuji.

 4. Lucie odpovídá:

  Mám vyzkoušený Slim ball a efekt, který je popisován v reklamě, nefunguje.Myslím tím pocit plného břicha. A to nejsem tlustá, abych měla „vytahaný“ žaludek. Při výšce 170 cm vážím 71g. Nemyslela jsem si, že budu po Slim ball hubnout, výrobce to ani negarantuje. Ale myslela jsem si, že pocit plného břicha bude fungovat. Vůbec !!!

 5. Andrea odpovídá:

  ženský díky,že jste mi ušetřily peníze.Chtěla jsem si to koupit,ale takhle…..ani náhodou.Moc dík!!!

 6. radka odpovídá:

  Jeeeeheeee dobře že existujou tyhle diskuze a že jsme my ženské od přírody štouravé.. Díky za rady a taky si peníze utratím za něco užitečnějšího.

 7. Lada odpovídá:

  Super,aspoň budu v klidu spát,člověk by jim na to skočil.

 8. Marta odpovídá:

  Mám přísnou diabteickou dietu a na začátku jsem zkoušlea potlačit pocit prázdného žaludku Slim ballem, ani náááhodou to nefunguje ! Natož aby šla kila dolů, když prostě pocit hladu to nezažene. Koupila jsem si nakonec v lékýrně psyllicol s příchutí a to už je jiná 🙂 Peníze za Slim ball = vyhozené peníze z okna.

 9. Dagmar odpovídá:

  Vyskoušela jsem taky ten prý zázračnej Slim Ball nefunguje to ani to nezkoušejte jsou to opravdu vyhozené peníze já osobně čekám na vrácení peněz už druhý týden,doufám že nebudu čekat věčně.

 10. Dagmar odpovídá:

  volala jsem na objednavaci linku s tim že čekám na mé vyhozené peníze a pani mě řekla že na to mají 90dnů takže na své peníze budu čekat tři měsíce asi si mysli že po třech měsících na to člověk zapomene nebo nevim co si mám o tom myslet. jsou to dacani nic jinýho už si nikdy nic neobjednám to budu raději jako bedna

 11. Markéta odpovídá:

  teda holky díky!!!!taky sem o tom uvažovala….ted nekoupím!díky Mimochodem,co vám funguje tedy na hubnutí?

 12. jana odpovídá:

  koupila jksem si to a myslím,že to je 100% podvod.Vubec to nefunguje a to chci dát dolu jen 5kg….a brala jsem to poctivě celý týden…Pořád jsem měla chut k jídlu….Vyhozené peníze oknem…………………..!!!!!!

 13. jana odpovídá:

  Také to reklamuji zpět….Vláknina také mě nefunguje….jedině Meridia ale už se nevyrábí….(je ztažena z trhu)je jen xenical a nebo adipex ale ten nedoporučuji.Adipex je nejhorší co muže být.

 14. Dana odpovídá:

  Ženský díky !!! Už jsem byla rozhodnutá odbouchnout objednávku na 5 týdenní balení !!! Ještě že jsem Vaši diskuzi našla 🙂 Dííííííííík za ušetřené kačky.

 15. Marta odpovídá:

  Dobrý den .dietu slim ball ruším,Vlčková

Přidat odpověď

Podobné dotazy