Spalovač tuků LKVB6

Zkoušel někdo tento přípravek?

Jana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Babetka odpovídá:

  tento přípravek jsem dobrala a váha nic, a to jsem dokonce místo 1 tablety za 2 dny měla 3x denně

 2. Kateřina odpovídá:

  LKVB6 je „levotočivý“ elkarnitin, spalovač tuků se mu říká proto, že při dostatečné fyzické aktivitě – cvičení aquaaerobiku, jízda na kole, fitko a pod. napomáhá odbourávání tukové tkáně, ALE musíte opravdu cvičit, jinak to nefunguje. Není to žádný zázrak osobně jsem měla po jeho užití víc energie a síly na cvičení,takže jsem vydržela celých 60 minut ve středně svižném tempu. Je mi 53 let a cvičila jsem aguaerobik s ženami kolem 30-40 let a sorry milé dámy, dle lektorky lépe než mnohé mladice.

 3. Eva74 odpovídá:

  Ahoj,
  Brala jsem ho taky, 2x denně, samospásný asi není… opravdu zabírat začal, až když jsem si koupila stepper a denně cca 60 minut poctivě šlapala:-). Tuk se rozpouští a zázračně a neuvěřitelně rychle mizí!Ale nevím, jestli to není spíš tím stepperem:-))))

 4. Votavová odpovídá:

  Všechny spalovače nějakým způsobem fungují. Některé lépe některé méně. Je potřeba to vyzkoušet. Každý reaguje jinak. Ale bez dostatečné fyzické zátěže fungovat nebudou.

 5. Eva odpovídá:

  Jsem si více než jisté že když se budete denně nebo skoro denně poctivě 1 hodinu intenzivně hýbat tak nemusíte nic užívat a zhubnete.

Přidat odpověď

Podobné dotazy