Adipex retard na hubnutí

Kdo z vás zkoušel Adipex retard na hubnutí? Můžete napsat jestli pomohl.

Zuzka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. marie odpovídá:

  Ano brala jsem ADIPEX,bez přestávky rok ,je pravda že jsem ze 150kg zhubla na 65kg ale jakmile jsem přestala brat Adipex vaha se mi vrátila a tet sní bojuji opět,po Adipexu mám jaterní testy v pořádku ale ma psichyka je narušená varuji přd Adipexsem,neberte je raději se domluvte z lékařem na jiné metodě

 2. HELENA odpovídá:

  Ahoj holky,moc prosim kdo by mel doma adipex nebo nejaky pristup k nemu,rada ho koupim ale za rozumnou cenu,pomohli by jste mi,sami vite ze dostat se do kalhot kdyz prekazi tohle a tohle je jen sen.

 3. marc odpovídá:

  Heli, ale čti , co píše Marie.
  Já vím, jaké to je. Nemám sice až tolik navrch, ale oproti dřívějšku dost hodně. Uvažovala jsem o lécích typu Adipex, ale od Marie to není jediné varování. Četla jsem jich x. Ale mně pomohl Xenical. Sice až za měsíc, ale 2 kg jsou dole. Neomezuji se v jídle, ale cvičím.
  Držím palečky.

 4. Jana Frydrychová odpovídá:

  Dobrý den ráda bych koupila adipex retard za rozumnou cenu.už jsem ho zkoušela kdysi a byla jsem velmi spokojená.Moc by mi to pomohlo.Děkuji

 5. Zuzana odpovídá:

  POZOR!!!! Kupovat adipex retard přes internet je velice riskantní.Raději z ruky do ruky.Moje známá si od nějaké vykutálené Simony z Liberce ho údajně koupila,alespon si to myslela a tahle mrxha ji poslala za 1350 Kč puužité punčocháče.Jak je to přísloví: Na každou svini se vaří voda……………..

 6. Věra Glodiaková odpovídá:

  Dobrý den,můžu zlatá vejce brát i v přechodu? Od lékaře naprosto zdravá,na návaly horkosti beru červený jetel a spokojenost.Chtěla bych jedno balení,mám nadváhu přes 20 kg.Kdysi před několika lety (r.1995) jsem měla dvě balení a veliká spokojenost,bez problémů.Teď díky přechodu jsou kila navíc,poradíte mi? A hlavně kde seženu Originál,moc děkuji.

Přidat odpověď

Podobné dotazy