Bandáž žaludku

Kdo máte bandáž žaludku. Je to jen pro lidi s těžkou obezitou nebo si to může nechat udělat kdokoliv. Jaká je cena za zákrok.

Vašek

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Marie odpovídá:

  Dobrý den, asi před 16 roky to vyšlo v nějakým deníku, že tuto bandáž provádí nějakou dobu fakultní nemocnice Plzeň, tak jsem tam hned volala, ptala jsem se na cenu, a bylo mi řečeno,ať počkám 14 dní, že se rohoduje, jestli to je kosmetický nebo nebo zdravotní problém. V druhém případě je to hrazené pojišťovnou!Nevím, jak je to teď, ale když řeknete, že se vám nedaří hubnout ,nezvládáte chuť k jídlu, máte potíže s páteří, není to asi problém! Ale nevím jak jinde, ale v Praze se to dost platí, já vím jen v Plzni!Operoval Dr. Karnos, teď je primář.Ale připravte se na pouze kašovitou stravu! Jo, a teď se to dělá laparoskopicky, já měla operaci! A nevím jestli se stále nic neplatí, asi ne!

 2. Renata odpovídá:

  Ahoj může člověk zase po tomto zákroku přibrat nebo je to trvalé?

 3. Dana odpovídá:

  Moje známá na tom byla a zhubla strašně moc kil. Snad kolem třiceti to bylo jestli si dobře pamatuji. Jenže za dva roky se přestala kontrolovat a začala zase hodně jíst. Dneska opět vypadá jako před zákrokem…

 4. velká holka odpovídá:

  Dělají to na klinikách. Stačí googlit. Tvrdí že úspěšnost je téměř sto procentní a účinnost trvalá.

 5. Js odpovídá:

  Znám dva lidi co to mají a oba mají zdravotní problémy.

Přidat odpověď

Podobné dotazy