Hubnutí bez cvičení

Chtěla bych zhubnout ale nemůže se přinutit pravidelně cvičit. Zkoušela jsem to několikrát a nikdy jsem to dlouho nevydržela. Proto hledám dietu při které zhubnu bez cvičení.

Radka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. girlees odpovídá:

  Ja si někdy zacvičim ale nepřehánim to.. potřebovala jsem trošku zhubnout a dokázala jsem to za 3 týdny tak,že jsem si kupovala zdravější potraviny a úplně vysadila z jídelníčku smažené věci, brambory a bílé pečivo.. ideální jsou suchary ale po týdnu mi už z nich bylo vážně špatně, potřebovala jsem čerstvé pečivo a pomohl mi celozrnný tmavý chléb a nebo celozrnné houstičky (kaiserky) ..pak je důležitá zelenina jakákoliv a sem tam nějaké ovoce na doplnění cukru.. jedla jsem vždy trošku a pomalu, jen když jsem měla hlad..ke snídani sem si udělala housku s plátkem sýra a k tomu třeba rajče + mléko.. oběd jsem vyešila bud jen polévkou a nebo malou porcí na malý desertní talířek normálního jídla..hlavní je se vyvarovat fastfoodu.. to je zlo.. hranolkám, kroketám apod a zapomenout na čokoládové sušenky a tyčinky typu snickers 🙂 Mě to ted už nechybí, ja si zvykla na to svoje, na svoje salátky, celozrnné pečivo, ovoce když potřebuju cukr a děsí mě vánoce, kdy si budu muset dát trošku bramborového salátu s majonézou, ani na to nemám chut..:)takže si sice dám ale další den hned pojedu ve svých kolejích 🙂

 2. birdie odpovídá:

  Ahojky,njá jsemna MD a jím jak utržená z řetězu, u toho používám Emulips na podporu kojení a úpravu trávenín- ta působí na hubnutí. Od Nového roku mám 4kg dole. Jestli chceš vědět víc, ráda poradím.

 3. Hanka odpovídá:

  Tak zkus proteinovku. Tam pohyb nijak vyžadovanej není, ale je potřeba změnit postupně jídelníček.

 4. Mila odpovídá:

  Lepší je to někam chodit cvičit než sama doma. Jak budeš cvičit sama budeš to brzo šidit až přestaneš úplně.

Přidat odpověď

Podobné dotazy