Je pro vás štíhlá postava důležitá

Jak je pro vás štíhlá postava důležitá a co všechno jste pro ni ochotna udělat?Hubnete kvůli sobě, práci nebo partnerovi?

Daniela

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. marc odpovídá:

  Ono se říká, že zdraví je nejdůležitější, což je dozajista pravda, ale k němu patří i správná váha, ne? Každé kilo navrch mi vadí nejen z estetického hlediska. Přijde mi, že jdu ztěžka, prostě cítím se špatně. A kvůli partnerovi? Tak trochu, kvůli práci neeee, takže sobecky kvůli sobě a svému egu 🙂

 2. Jana odpovídá:

  Také kvůli sobě a manža je taky spokojeny 🙂 Nesnažím se být úplně twigy. Mám problém jen s břichem. Vše se mi ukládá jen tam. Když jsem jela autem a cítila jsem na každé nerovnosti jak se mi klepe podbřišek tak se mi to začalo hnusit a začala jsem s tím něco dělat. Omezení v jídle a 2 až 3x týdně běhám okolo 40 minut a je to v pohodě. Horší je to v zimě. Hubnutí zdar!

 3. T. odpovídá:

  Je mi 46 a mám nejlepší postavu za celý svůj život. Každý mě obdivuje. To mi velmi pomáhá a dělá mi to dobře. Každá žena chce být chválené za to jak vypadá.

 4. velká holka odpovídá:

  Já zhubla hodně ale dalo mi to zabrat. Jsem na sebe pyšná. Každému ten pocit přeji. A když to dokázala já tak to dokáže každá.

Přidat odpověď

Podobné dotazy