Proces uzdravování

Ahoj, mám dotaz ohledně lidí, kteří si prošli bulímií a poté anorexií. Já jsem teď,  v té fázi kdy začínám normálně jíst, nehladovím, nepřejídám se a nechodím zvracet. Samozřejmě mě váha naskočila nahoru. Je mi 18, jsem malého vzrůstu (160cm) a šla jsem z 88kg na 60kg, ted jsem na 70 a jsem nestastna. Cvicim. jim ale prijde mi ze telo si dela co chce a odmita spolupracovat. Pomůže mi někdo? Je to třeba metabolismem? Díky za rady, případně nenávistné komentáře si nechte pro sebe, nepomáhají tomu být opět zdravá.

Miri

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Anna odpovídá:

  Je to pravděpodobně tím že máš rozházený metabolismus jak sama píšeš. Těžko něco radit…

 2. BD odpovídá:

  Jediná správná rada je najít s dietologa a s ním tvojí situaci probrat.

 3. Kašparová odpovídá:

  Tvoje tělo se možná s tím čím si prošlo ještě nevyrovnalo nebo prostě reaguje tak jak reaguje. Ale spousta žen chodí cvičit drží dietu a nehubne. Možná jen někde děláš chybu a malá změna to může napravit. Než jít cestou pokus omyl a nakonec to vzdát je nejlepší najít si nějakého odborníka kterému popíšeš svojí situaci. Hodně štěstía hlavu vzhůru 🙂 To půjde.

 4. Women odpovídá:

  Přesně tak. Neztrácej naději. Spousta žen má pocit že si jejich tělo dělá co chce. Možná to je někdy pravda (období menses atd.) ale většinou špatně drží dietu a špatně cvičí. Vzhledem k tomu čím jsi prošla je to na odbornou pomoc jak už se tu píše. Hlavně na tu výživu.

Přidat odpověď

Podobné dotazy