Spalovač tuků Pyrolis

Vyzkoušel někdo tenhle spalovač tuků.

Věrka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Míša odpovídá:

  Na to jak se všude vychvaluje tak mi zase tak zázračný nepřišel ve srovnání se spalovači tuků které jsem už zkoušela.

 2. Martina odpovídá:

  Na to jak se všude vychvaluje tak mi zase tak zázračný nepřijde ve srovnání se spalovači které jsem zkoušela.

 3. Lenka odpovídá:

  Ahoj Pyrolis beru 4 den a nemám problém s nevolností jak hodně píšou, ale doufala jsem,že nebudu mít chuť na sladké, jak psala většina holek, ale zatím nic moc. Chuť stále je. Uvidíme jak budu pokračovat. Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli když jsem si ho objednala na profi-protein,tak je to nějaký šméčko. Někdo psal, že oprávnění prodávat ho má pouze fitness 24. Když jsem si to přečetla tak ve mě docela hrklo. Dík za odpověď.

 4. Gabča odpovídá:

  Já jsem maximalně spokojená po prvním balení jsem schodila 3 kg to jsem s žadným spalovačem nedokázala a že jsem jich vyzkoušela.

 5. Pavlína odpovídá:

  Ahojky Lenko , také jsem si ho kupovala na profi-proteiny a o žádné smečko nejde jak píšeš na produktu je i česká etiketa a dovozce je tam pravě uvedený Fitness24. Fitness 24 je vyhradní a jediný dovozce a profi-proteiny od nich nakupují velkoobchodně jde tedy o ten samej produkt. Já osobně jsem s Pyrolisem nadmíru spokojená a určitě koupím i druhé balení .Po celí den mám plno energie a při cvičení se dost vyrazně potím .Již po 3 tydnech mam dole 2,5 kila a to jsem nezměnila výrazně jídelníček . Přeji věem hodně úspěchů

 6. Věra odpovídá:

  Kde koupit Pyrolis?Diky Vera

 7. Eva odpovídá:

  dobrý den,prosím kde seženu Pyrolis už od srpna čekám že se bude na Fitness24 ale stále nedostupný …prosím kdo ví jak sehnat tento produkt..dík
  nebo má někdo dobré zkušenosti z něčím jiným…dík

 8. Marie odpovídá:

  dobrý den, můžete mi prosím poradit kde bych sehnala pyrolis? Už jsem docela zoufalá, protože asi před rokem se mi s ním za měsíc podařilo zhubnout 5kg a jako s jedním z mála spalovačů mi po něm nebylo špatně, naopak jsem měla hodně energie. Kupujete ho někde nebo nevítze kde bych jej sehnala?

Přidat odpověď

Podobné dotazy