Dieta na míru

Kde mi sestaví dietu na míru?

Lenka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Ála odpovídá:

  Je několik firem co se tím zabývají ale podle mě jsou to vyhozené peníze. Stačí si najít dietní jídelníček a ten si přizpůsobit.

 2. Martina odpovídá:

  Taky jsem hledala jídelníčky na internetu a žádný mi nefungoval. Pak mě kamarádka přesvědčila abych s ní chodila do fitka cvičit a zaplatit si tam trenéra. Ten nám jídelníčky napsal a konečně jsem zhubla. Ale samozřejmě na to mělo vliv i to cvičení.

 3. Silva odpovídá:

  Spousta jídelníčků na internetu je strašně obecných a pokud nebudeš vědět jak si ho máš upravit tak ti to nebude fungovat. Možná jo, ale spíše ne. Tím nechci říct, že jsou všechny špatné. Lepší je najít si někoho kdo zhodnotí tvůj stav a poradí co máš dělat.

 4. Prošková odpovídá:

  Já snídám vajíčka a výběrovou šunku. Někdy jen ty vejce. Během dopoledne si dám ovoce nebo jogurt. Obědy jsou problém protože jím v práci. Nejím omáčky které mi stejně nechutnají. Pokud to jde tak si dám jen maso a trochu přílohy. Odpoledne mám nějaké celozrnné pečivo s pomazánkou. K večeři mám většinou jen těstoviny ve formě salátů. Když už mám těstovin dost obměním je za brambory.

Přidat odpověď

Podobné dotazy