Jak začít s dietou a vydržet

Ahoj, nehledám recept na zaručenou dietu a hledám radu jak začít držet jakoukoliv dietu nepřestat a vydržet.

Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. eva odpovídá:

  taky by mě zajímalo jak začít hubnout poradí někdo?

 2. Daniela odpovídá:

  Chci poradit jak zacít s dietou

 3. Anička odpovídá:

  Já začala tak, že jsem vynechala vyloženě nezdravá a tučná jídla. Salámy, uzeniny, paštiky, tučné sýry. Nejíst pozdě večer a u televize nemlsat. Ze začátku je dobré si psát všechno co sníš. Taky jsem přestala pít kapučína a podobné kávy. Důležitý je taky pohyb. To se nedá vynechat. Já v létě sportuji venku: kolo, brusle, běh. A v zimě posilovna, zumba, trampolíny, squash. Bez jakýchkoliv podpůrných prostředků jsem za první rok zhubla 14 kilo a co je důležité váhu s stále v pohodě držím. Přeji hodně štěstí a hlavně vydržte.

 4. Slávina odpovídá:

  Dlouho hledám způsob,jak zhubnout a váhu si udržet. Je to cca tři roky,co jsem se stěhovala.Z bytu ve čtvrtém patře,do bytu v pátém patře bez výtahu.Aniž bych uvažovala tenkrát o výslovném hubnutí,tím,že jsem neměla čas na jídlo,sama s pomocí přátel jsem snášela a vynášela věci. Za několik týdnů jsem si uvědomila,že ze mne padají kalhoty a musela jsem si dokupovat každý měsíc obleční vždy o několik čísel menší.A výsledek ? O 18 kg.méně za dva a půl měsíce.
  Měla jsem z toho radost a když jsem tento maraton ukončila,pohodlně jsem se usadila v novém bytě a také pohodlně jsem začala konzumovat vše,co mi moje lednička nabízela.A nešetřila jsem se v přejídání,protože jsem si myslela,že již přibrat nemohu.
  Ale za necelý rok jsem pozvolna nabrala pomalu jednou tolik kilo.
  Od té doby zkouším všechny možné diety,bohužel,nikdy nevydržím.Vím,že hubnutí začíná v hlavě,mám vše dopodrobna nastudované,ale večerní jídlo nemohu vynechat.Nevím,jak začít znovu a motám se v tomto kruhu neustále.Všem držím palce,ale ráda bych je alespoň jednou také držela sobě.Přeji hezký den.

 5. Marcela odpovídá:

  Chci zhubnout 10 kilo.

Přidat odpověď

Podobné dotazy