Rychlé hubnutí

Zaručený recept na rychlé hubnutí. Máte někdo.

Zuzana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Martová odpovídá:

  Zkušenost s tím nemám ale řekla bych že každé rychlé zhubnutí není pro tělo zdravé a je velmi pravděpodobné že se váha velmi rychle vrátí na původní hodnoty a dost možná i vyšší.

 2. Týna odpovídá:

  Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jak bych mohla co nejrychleji zhubnout ! Hodně sportuju ….ale moje postava se mi nelíbí …..tak jestli neznáte nějaký nejrychlejší způsob jak zhubnout ?

 3. Eliška odpovídá:

  Zdravím, poprvé jsem se začala zajímat o to, co jím, až potom, co mi moje váha přinesla zdravotní komplikace. Jelikož jsem samoživitelka, tak nemám moc financi pro sebe. Jednou jsem ale na slevovém serveru narazila na vytvoření jídelníčku za velmi výhodnou cenu a šla do toho. Od té doby jsem se tomu oddala, paní mi vše skvěle vysvětlila a já musím říct, že se cítím skvěle. Dokonce jsem začala cvičit a co se týká koktejlů a proteinových drinků, tak používám konopný. 🙂

 4. Eva odpovídá:

  Ahoj. Moje tělo dobře reaguje na úplné vyloučení sacharidů z toho co jím. Týdně pak shodím 2 až 3 kila. Ale když přestanu tak se mi váha zase vrátí zpět na tu původní.

 5. Nina odpovídá:

  Já nejrychleji zhubla když mi doktorka nařídila dietu kvůli zdravotním problémům. Jedla jsem jen vařenou zeleninu, rýži a hovězí maso.

Přidat odpověď

Podobné dotazy