Dietní večeře

Co dietního si nejčastěji dáváte k večeři? Já většinou jen zeleninu, ale nejsem si jistá jestli to je dobře.

Silva

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Lenka odpovídá:

  Ahoj Silvo, já teď se snažím shodit nějaká ta kila. A k večeři mi pomáhá třeba polévka,zelenina je ok,ale třeba s plátkem kuř.masa nebo nějakou rybou. Či si občas dělám salát z paprik- červená,žlutá,zelená + nějaký dresing trb francouzský nebo jogurtový apod. Nebo si kup takové ty mražené zeleninové směsi a hod na pánvičku,je to výborný…můžeš k tomu už přidat jen pár drobnosti 🙂 Tak snad té to nějak inspirovalo 🙂 Nebo tortilu a do toho tu udělanou zeleninu 🙂

 2. Monika odpovídá:

  Já si tak třikrát do týdne dávám lehkou večeři v podobě nakrájené zeleniny s trochou sýra a oliv. Nevím jestli je to zrovna dietní i když si myslím že ano. Ale asi to bude dost nevyvážené. Každopádně mi to chutná nemám potom hlad a váha mi postupně klesá.

 3. Lucka odpovídá:

  Večer ani přes den se vy výběru nijak neomezuji ale jím opravdu hodně malé dětské porce a funguje mi to.

 4. Arboretka odpovídá:

  Jezte všechno. Ve výběru se neomezujte. Samozřejmě platí nejíst nic kalorického. Základ je se nepřejídat. Jen malé porce. Ale to platí pro všechna jídla.

 5. Dáda odpovídá:

  Moje pravidelná večeře je jen bílý jogurt. Na dietu výborné a krásně jsem začala hubnout. Až zhubnu na svojí váhu tak začnu zkoušet i něco jiného. Asi zeleninový vývar.

Přidat odpověď

Podobné dotazy