Hubnutí když nemohu cvičit

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 98kg je my 18 let a měřím 165cm ,  už rok se snažím hubnout různé diety  a pod.. ale problém je v tom že cvičit nemohu kvůli problému z nohama , mám  s nima problémy a párkrát jsem byla i v nemocnici  tak že si nemůžu dovolit nějaký cviky atd.. ( jsem ráda když můžu pomalu chodit ) .. tak bych se chtěla zeptat co bych mohla dělat bez cvičení abych aspoň trochu zhubla ,děkuji za odpověď.

Marie

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Jana odpovídá:

  Pokud se nemůžeš hýbat tak to bude problém. Chůze ti také dělá problém? Můžeš třeba plavat? Každopádně se nenechej nachytat na zázračné přípravky které zaručují zhubnutí. Je to jen vyhazování peněz. Místo toho je lepší rozumný jídelníček a kvalitní potraviny.

 2. Judita odpovídá:

  Ahoj, a zkoušela jsi proteinovou dietu? Já jsem byla po operaci kolene a nemohla jsem se dlouho vůbec hýbat ani cvičit a proteinová dieta mi pomohla. Mám vyzkoušenou proteinovou dietu od Dietalegre a byla jsem moc spokojená.

 3. Vonková odpovídá:

  Tohle podle mě sama nevyřešíte. Asi by to chtělo odbornou radu. Alespoň já bych takto postupovala.

 4. tečka odpovídá:

  Určitě si najít nutriční specialistku a poradit se. Pokud jde o cvičení tak jediné co mě napadá je stacionární kolo. Ale samozřejmě nevím co máš za zdravotní problém. Určitě se to chce poradit lékařem. Hodně štěstí.

Přidat odpověď

Podobné dotazy