Máte zkušenosti s Cambridge Diet?

Ahoj všem. V pondělí jsem začala na doporučení s Cambridge Diet. Zatím jsem spokojená nejen s pestrostí jídel, ale i osobním kontaktem s poradcem. Sama bych to nedala. Chtěla bych vědět. Jaké zkušenosti máte.

Markéta

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Anička odpovídá:

  Jaký je princip diety a kolik stojí?

 2. lenka odpovídá:

  Ahoj, já jsem na Cambridge od minulého pondělí a nemohu si jí zatím vynachválit. První dny to byla síla, ale teď je vše Ok. Mohu vařit, chodit do restaurace a nevadí mi to 🙂

  Aničko,. Dieta je to ketogenní. V centru dostaneš nízkokalorická jídla v podobě políévek, kaší, koktejlů a tyčinek a jíš pouze to. Já jsem dala za 14 dnů 3066 Kč.

 3. Jimin odpovídá:

  Ahoj, zkušenosti výborné…po 7mi týdnech 10 kg dole…je to snad první dieta (včetně cvičení i jiných aktivit), která na mě funguje. Poctivě jsem držela první 3 týdny, teď už sem tam přidávám maso, oříšky, zeleninu, sýry, ale jen v menším množství…už se netrápím, sem tam dám i skleničku vína a pořád hubnu….

 4. Mirka odpovídá:

  Ahoj koukala jsem na jejich stránky ale mají tam hodně málo informací. 3000 na dva týdny mi přijde dost. TO si to pak musíš koupit znova a každé dva týdny?

Přidat odpověď

Podobné dotazy