Hubnutí vynecháním pečiva

Je pravda, že zhubnu když nebudu jíst chleba, rohlíky a další pečivo?

Olga

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Lenka odpovídá:

  Ahoj,pokud to jíš ve velkém množství a omezíš to tak pak ano. Protože jsou to sacharidy a cukry a pokud nejíst celozrnné pečivo(které stejně není dobré ve velkém množství) tak ano, můžeš přibrat. Když to omezíš a snížíš jejich příjem a budeš je jist pouze do 12h tak je to ok. Protože do 12h může tělo přijímat cukry a sacharidy s tím,že je využije,po 12h prostě nastává spořící režim a výhodou toho je třeba u mne jít cvičit až k večeru…

 2. Martina odpovídá:

  Určitě ano pokud výrobky z mouky nenahradíš něčím co bude ještě horší. Mouka zatěžuje organismus a ten musí vynaložit velké úsilí na odbourání. Proto je vhodné v dietě tyto potraviny nejíst.

 3. Nela odpovídá:

  Tím, že pekárenské výrobky vyřadíš tak tím vlastně vyřadíš i to co si na ně dáváš (pomazánky atd.). Takže to funguje krásně pospolu.

 4. pavla odpovídá:

  Ahoj. Nejíst pečivo mi při dietě hodně pomohlo. Opravdu jsem začala rychle hubnout. Pak se to sice zpomalilo ale zhubla jsem dost. Občas k pečivu třeba na měsíc vrátím. Mám ho ráda a je to příjemná změna. Když pečivo opět přestanu jíst hubnutí se opět nastartuje.

 5. Mar. odpovídá:

  Můžete ukázat jídelníček bez pečiva? Také potřebuji zhubnout.

Přidat odpověď

Podobné dotazy