Jogurtová dieta

V čem spočívá jogurtová dieta. To se jí jen jogurty nebo jak to je.

Jitka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Káča odpovídá:

  Ze začátku ano. Pak se přidává ovoce, ořechy atd. V podstatě vše zdravé co se dá zamíchat do jogurtu. Prý se hubne rychle ale nemám to vyzkoušené.

 2. Michaela odpovídá:

  S trochou nadsázky by se dalo snadno tvrdit že pokud se dáš v neděli místo knedla vepřa zela bílej jogorut tak ti váha zcela jistě poletí dolů. Co tím chci říct je to, že záleží na tom jak ses do teď stravovala. A jestli je to má někdo postavené jen na jednom druhu potraviny tak si musí klást otázku jak to bude řešit po nějaké době když už se třeba na ten jogurt nebude moct ani podívat. Nedej bože když přijdou zdravotní komplikace od banálního průjmu až po rozsáhlejší kolaps.

 3. Šárka odpovídá:

  Já na jogurty nedám dopustit. Od té doby co jím na svačiny bílé neochucené Activie tak jsem bez problémů zhubla a váhu si stále držím. Zbytek jídelníčku jsem nijak neupravovala.

 4. C odpovídá:

  Dieta založená jen na jogurtech je nesmysl. Tělo brzo ztratí energii a budete velmi vyčerpaná. Podobné diety mohou končit i kolapsem organismu.

 5. Dáda odpovídá:

  Nesmysl to tak úplně není. Já si jogurt dávám každý den k večeři a od té doby hubnu. Ale jíst jen jogurty by samozřejmě nešlo. S tím souhlasím.

Přidat odpověď

Podobné dotazy