Kila dolů

Jak rychle dost kila navíc dolů?

Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. petra87 odpovídá:

  Ahoj holky 🙂

  Problémy s váhou jsem řešila už od svých patnácti let. V osmnácti se zjistilo, že mám hyperfunkci štítné žlázy. Byla jsem skutečně zoufalá a přišla jsem si sama.. Vrazila jsem spoustu peněz do produktů, vyzkoušela řadu diet, ale výsledek se samozřejmě nedostavil…. 🙁 V lednu jsem narazila na nově otevřené poradenské centrum, a řekla jsem si, proč to nezkusit. Moc mi pomohli, a během dvou měsíců jsem dostala 8kg dolů! 🙂 A co je hlavní, hubnu na základě správného stravování, nikoliv zázračných tablet nebo koktejlů! A k tomu si tam zakládají na individuálním přístupu, můj specialista je sympaťák, vždycky si dobře popovídáme. 🙂 Samozřejmě mi vždy skvěle poradí a díky němu jde váha dolů jako po másle. 🙂

 2. Majka odpovídá:

  Zhubla jsem s proteinovou dietou 14 kg z tukove tkane za 4 mesice. Pokud jste se rozhodli bojovat se svou hmotnosti, musite i zvitezit. Moje nutricni terapeutka mi dala chut do zivota.. Jsem zase krasna!!!! Pokud chcete taky se sebou neco udelat vrele doporucuju. Nic nejde samo a prvni krok musite udelat vy sami.

 3. Ludmila odpovídá:

  Mě se nedaří zhubnout dlouhodobě. Držím dietu a chodím dvakrát týdně cvičit a váha se mi stále nehýbe. Nevím co s tím mám dělat.

 4. Maja odpovídá:

  Také se mi dlouho nedaří zhubnout. Poradíte někdo nějaký dobrý přípravek.

Přidat odpověď

Podobné dotazy