Zkušenosti s Raspberry Ketone Forte

Máte někdo zkušenost s Raspberry Ketone?

Dana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Anna odpovídá:

  Zdravím a mám pár otázek.
  První se týká barvy pilulek-krabička i recenze oznamují maliny = ale já obdržela tobolky zelené se zápachem „mořských řas“.
  Další – může RSF navyšovat KT? může být tedy nebezpečný pro lidi, co léčí hypertenzi?
  O zelených tobolkách, jsem nikde nečetla jedinou zmínku…v čem jsou jiné, než malinové-o kterých se píše všude.Objednala jsem si je na internetu.Díky za odpověď.

 2. Simona odpovídá:

  Ahoj co jsem o tom četla tak maliny jsou jen jedna z položek ze kterých se Raspberry skládá. Z těch dalších co si pamatuji to jsou třeba bílé fazole. Takže barva tobolek nemusí být podobná barvě malin a o tom po čem voní platí to samé. Přeci jen maliny na obalu vypadají lákavěji než fazole. Pokud se léčíš s hypertenzí tak tento přípravek raději nebrala. Jsem zvědavá na zkušenosti dalších ale moc velkému účinku hubnutí nevěřím.

 3. Anna odpovídá:

  Děkuji za odpověď…a ráda sem budu chodit i pro zkušenosti ostatních…no víš, i na jedné ze stránek o tomto přípravku, jsou fotky tobolek-s růžovým obsahem, proto mne to zmátlo, ale opravdu to až tak důležité není.Beru to druhý den a už možná vím, v čem jsem včera udělala chybu-a proto ty potíže s TK…já obě dávky zapíjela Colou.No a on sám má dle složení, dost velký obsah kofeinu…dnes piji pouze čistou vodu a není problém.Znovu jsem dnes vyhledala všechny info o RKF ( výše jsem zkratku spletla, omlouvám se)…a nikde nestojí, že by byl jakkoliv nebezpečný.Snažím se i hodně hýbat, cvičit nemohu – po šesti operacích páteře, ale zkrátka budu dělat vše možné a hlavně, věřit v jeho účinky spalování tuků.Ještě jednou ti Simono děkuji za reakci.

 4. Simona odpovídá:

  Není zač také se ráda něco dozvím. Colu bych určitě nepila. To není nic dobrého ani pro ty co se nesnaží zhubnout. Pohyb je určitě dobrý. Bez něj to nejde. Kdo si mysl že si koupí „zázračné prášky na hubnutí“ a bude sedět na zadku u televize tak bude zklamaný. Já taky momentálně nemohu cvičit tak alespoň chodím na dlouhé procházky.

 5. Anna odpovídá:

  Určitě souhlasím, nelze spoléhat jenom na tobolky.Už jsem prošla mnoha dietami, zažila mnohá zklamání a vyhodila za život i zbytečné peníze…než jsem pochopila, jako asi mnoho žen, že svou roli hraje i klidový stav našich hormonů-estrogenů, že dnes už jsem ve věku i zdrav.stavu, že musím přizpůsobit i jídelníček a chutě nechat plavat.Jen mne mrzí, že už si nemohu dovolit neomezený pohyb, ale i tak se dá cesta najít…jiná, ale cesta.Mohu se zeptat, jak dlouho ty bereš R.K.F.? a s jakými výsledky?

 6. Dana odpovídá:

  Dobrý den, nemohu najít adresu, na kterou bych mohla vrátit výrobek Rapsbery Ketone Forte. Všude jsou jen objednávkové formuláře, ale ani jediný kontakt (e-mail či telefon, o adrese ani nemluvě 🙁 ).
  Budu moc vděčná za pomoc.
  Díky Dana

 7. Anna odpovídá:

  Ahojky…dnes jsem zjistila internetovou adresu, na kterou je i já budu kontaktovat. Moc nevěřím ve vrácení peněz, ale aspoň se o to pokusím…ta adresa je na umělohmotné lahvičce, úplně dole, pod českým textem návodu…support@raspberryketonesforte.com

 8. Dana odpovídá:

  Ahojky, děkuji za info, již jsem to také zjistila. Nyní s nimi bojuji o vrácení peněz (vnucují mi nějaký produkt jako náhradu za peníze (prý bych musela čekat c. 2 až 3 měsíce, protože musí reklamaci „důkladně“ prošetřit a sídlo mají v USA. Tak jsem přitvrdila, trvám na vrácení peněz a slibuji jim patřičnou reklamu na internetu za jejich chování. Toto se v slušném byznysu nedělá. Když dám na něco 100 % záruku, tak nediskutuji :-(.
  Hezký večer všem přeje
  Dana

 9. marie odpovídá:

  Mám také zkušenost s těmito pilulkami.Myslím,že je to další podfuk na lidi.Nezhubla jsem i když jsem k tomu cvičila.Také bych jim to ráda vrátila, ale nemám adresu .Je to zlodějovina ,kdoví co v těch pilulkách je nasypané.

 10. Lenka odpovídá:

  Také jsem se bohužel nechala napálit a budu požadovat peníze zpět……

 11. Dana odpovídá:

  Bohužel jsem z nich peníze nedostala – přestali komunikovat. Nabízeli ty krémy, tak jsem si je vzala – lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.
  Již nikdy více nekoupím od zahraniční firmy, na kterou bychom jen velmi těžko podávali trestní oznámení za podvod. Zavázali se 100% vrátit peníze a pak ……..
  Zdravím všechny – snad bude líp :-).

 12. václav odpovídá:

  NEVĚŘÍM V SOLIDNÍ JEDNÁNÍ TÉTO PRODEJNY! CHYBÍ MI V NABÍDCE PRODUKTU JEJICH ADRESA A TELEFONICKÉ SPOJENÍ! PODLE MNE SE JEDNÁ O PODVOD!

 13. marie odpovídá:

  Je to podvod na důvěřivých lidech. Fotky kradou na jiných stránkách a píšou k tomu nové komentáře.V televizi o tm hovořila jedna paní ,která se tam poznala.Byla z toho zděšená,protože nic takového nebrala,ale zhubla díky diet. poradně.Je to nenormální,tak rychle zhubnout. Škoda,že se to nedá někde napsat,aby lidé jim nestrkaly další a další peníze.Takových to zlodějů na internrtu je více.!!!

 14. pavla odpovídá:

  Děkuji za vaše komentaře ,Já si dnes objednala tyto prasky ale ted jak jsem si to četla tady na internetu tak si je ani nepřevezmu.

 15. marie odpovídá:

  To jste dobře udělala!!! Je zajímavé.že jim to stále prochází.Ostatní se asi stydí za to,že naletěli zlodějům!!

 16. Anna odpovídá:

  Zdravím Vás všechny…čtu si zde po dlouhé době, kdy vidím dnes bez růžových brýlí, jak jsem byla a jsem, jedna ze stáda podvedených…zbytek tablet mám stále v lahvičce a už dávno nedoufám. Nejenže v jejich „zázračný“ účinek-o něm tu nemůže být vůbec řeč-, ale ani ve vrácení peněz.Dokola jsem na tu adresu psala meily a odpovídali mi velice stroze, že firmu mají v USA a že vrácení peněz trvá tři i více měsíců.Blbost…i kdyby tomu tak bylo, tak ona firma by musela mít tady v Čechách zajištěny i reklamace.Zkrátka a dobře, ten jimi zmiňovaný čas, je tím-po kterém zákazník jednoduše svůj boj o peníze vzdá. Vědí dobře, že i kdyby to dal soudní cestou, víc vydá než dostane. Je to začarovaný podvodný kruh…a řeknu Vám, dost mne rozpálí, když vidím ty jejich recenze stále hlásající rekordní úbytky…a nikdo nic, já nejsem žádný počítačový expert, abych třeba založila podobnou stránku, hlásající do světa všem potencionálním zákazníkům =ŽE JDE O VELKÝ PODVOD.BOHUŽEL…VŠICHNI JSME NALÍTLI.

 17. jaroslav odpovídá:

  Koupil,zaplatil,došlo,po 11 dnech naprosro beze změny,navíc poslední den velké nevolnosti,ztráta rovnováhy,zkrátka jsem se vyvalil.Naprosto nedoporučuji.žádám o vrácení peněz,jestli se to stane – nevím.

 18. Anna odpovídá:

  Pane Jaroslave zdravím a protože mi chodí upozornění meilem, že se nalézá v této diskuzi nový příspěvek, zareaguji na vás když dovolíte.
  Jen mne zaujala vaše zmínka, že jste se „vyvalil“…ani mě vůbec nebylo dobře a to už po první tabletě. Přičítala jsem to tomu, že jsem ji zapila Collou…ale ani podruhé a potřetí to nebylo lepší a to už jsem si dávala pozor, abych pila jen čistou vodu.Zkusila jsem odbourat i ranní šálek kávy…a cítila se stejně přinejmenším divně.
  Takže…docela by mne zajímalo, CO vlastně ony zázračné tablety obsahují.
  A vrácení peněz?
  Znovu jsem je po více jak třech měsících kontaktovala meilem ( jiná cesta za nimi není!)-a neobtěžovali se už ani odepsat. Tak zbývá než se smířit, že peníze vylítly oknem.

 19. RUZA odpovídá:

  tak to jsem naletěla taky má někdo adresu,kde to někdo vyřídí chci peníze zpět!

 20. Olga odpovídá:

  Je mi líto, že jsem tak naivní a naletěla jsem podvodníkům. Je pravda, že na každého to působí jinak, ale recenze ukazují, že to opravdu nefunguje a je to podfuk!!

 21. jaroslav odpovídá:

  Napsali mi,že reklamují pouze když se nehubne a že reklamace se netýká případných potíží,které vznikly,jak já se domnívám po požití jejich prášků.Jelikož jsem současně i reklamoval,že váha se nezměnila,tak přestali se mnou komunikovat.Je to banda zlodějů.ČOI by se měla podívat zdali mohou vůbec v Česku něco prodávat.Bylo by dobré informovat o této firmě různé televizní pořady.Lidi budte rozumní a nekupujte to.Na nic to není,pouze vyhozené peníze!

 22. M.92 odpovídá:

  NEKUPOVAT JE TO PODVOD !

 23. Helena odpovídá:

  Vážení,jsem další z vás podvedených.Adresu firmy bohužel nemám,protože jsem obálku po převzetí vyhodila,takže nemám kam vrátit obal.Kdyby někdo adresu zjistil,budu vděčná za sdělení.Hodně úspěchů s hubnutím,ale bez podvodníků přeje Helena

 24. Ria.47 odpovídá:

  na doručeném balíčku s tobolkami Raspberry Ketone byla adresa odesílatele 445 PARK AVENUE, 160 00 Praha 6, nevím zda tato adresa je skutečná a zda je na této adrese nějaká spol., já tam po 10 dnech bez jakéhokoliv účinku po užívání těchto tobolek zaslala krabičku zpět, čekám již druhý týden na vrácení peněz. Pokud mi budou vráceny, sdělím.

 25. Helena odpovídá:

  Děkuji za adresu,zkusím to taky,ale doporučenou zásilkou.Jestli to je falešná adresa,musí do pošta vráítit.Díky Helena

 26. Gabriela odpovídá:

  Nevím proč uvádíte nesprávný kontakt na vrácení vašeho produktu Ketone Raspberry.Bohužel moje zásilka se mi vrátila pro nedostačující adresu.940kč není mala částka ,o kterou bych mohla přijít jen protože zájemcům dáte nedoručitelnou adresu.prosím pošlete mi na email vaši správnou adresu.Ještě jsem zaplatila zbytečně za doporučený balíček.

 27. Pepa odpovídá:

  No jak jsem to začal užívat tak se mi objeevily vyrážky na kůži. Přestal jsem užívat a žádal vrácení peněz. Už 3x, poprvé nabízeli cosi jako bělící tužku, nyní již neodpovídají. Bude to kolosální podvod.

 28. Helena odpovídá:

  Čekám na vyřízení reklamace.Uvidím,jak dlouho to bude trvat.Helena

 29. Zdenka odpovídá:

  Ahoj,ja dnes objednala,ale manzel povidal abych to stornovala.Mam jen strach aby po me nechteli stejne penize.Nebo se take muze stat,ze bude dlouho klid a najednou budete mit ve schrance dopis s tim,zebudete platit mnohem vice.Mam podobnou skusenost,ze psali neni problem objednavku zrusit,ale byl sok kdyz po roce prisel dopis,ze musim castku uhradit i s penalema.Reknu Vam,ze to bylo par tisic,ale nebudu psat kolik,protoze se stidim za to jak je clovek blby a neponaucitelny.Od te doby nic takoveho neobjednavam.

 30. jaroslav odpovídá:

  Nic neberte.Včera mi přišla nabídka mejlem,abych pokračoval v úspěšném hubnutí a objednal si další jejich bobule.Když jsem sepsal,že již 3 týdny urguji vrácení penez atd. mejl nešel odeslat,neb tam uvedená adresa byla již zrušena a na ně se nedá nikam dostat.Nekupujte nic jsou to zloději a gauneři,kteří kalkulují s tím,jak jsme blbí.

 31. Hanka odpovídá:

  Ahoj lidičky.můžu vám poradit jen tohle.Pokaždé když se setkáte s takovým Zaručeným přípravkem,opište si název a jděte se na něj zeptat do lékárny.dělám to také tak.pokud ho nemají,znamená to ,že se jedná o neověřený přípravek.nekupujte to.

 32. Helena odpovídá:

  Od firmy mi přišla místo vyřízení reklamace nová nabídka na jiný přípravek nebo náhrada v podobě nějakýc h krémů.Je to nehorázná drzost a také jsem to okamžitě odmítla.Potvrdila jsem jim meilem,že trvám na vrác ení peněz.Helena

 33. Alena odpovídá:

  Připojuji se,taky jsem se nechala napálit.Poslala jsem je zpět na uvedenou adresu a dnes se mi balíček vrátil s tím,že adresa není platná.

 34. Romana odpovídá:

  Dnes jsem reklamovala tobolky na zhubnutí Raspberry Keton a žádala jsem vrácení peněz. Přišla mě hned obratem zpráva, že tato e-mailová adresa neexistuje, takže peníze už neuvidím. Kdybyste posílali hromadnou žalobu na tuto podivnou firmu, tak se přidává. Romana

 35. Helena odpovídá:

  Mně napsali,že centrum firmy je v N.Y.USA a vyřízení reklamace b ude trvat 2-3 měsíce-šejdíři !

 36. Pepa odpovídá:

  Ta reklamace trvá u mne už čtvrtý měsíc,nyní to prý zkoumají a pak mi pošlou adresu v USA kam mám tobotky vrátit a pak mi pošlou peníze. Tak se budu těšit asi rok a pak to vzdám.

 37. Jiří odpovídá:

  Také jsem si objednal ty zázračné tobolky, ale dnes se mě po nich udělalo strašně špatně a začala se mě točit hlava a ztratil jsem rovnováhu, že jsem málem spadl. Jak čtu vaše zkušenosti, tak vrácení peněz už se určitě nedočkám. Je to strašný podvod a není nikoho, kdo by je za tento strašný podvod potrestal, aby tato firma musela poslat peníze všem poškozeným.

 38. Pavla odpovídá:

  Taky jsem zvažovala koupi tohoto přípravku a jsem ráda,že jsem se nenechala oslnit,jak je skvělý a zaručený .Díky Vám přátelé za Vaše poznatky ušetřili jste mi nervy i peníze.Pokud by opravdu někdo takovou PILULKU vyrobil jistě by dostal Nobelovu cenu to se,ale ještě nikomu nepodařilo a já se můžu zase jen stydět,jak jsem naivní.

 39. Jana odpovídá:

  Jsem dalsi z tech,co naletela.Syn,ktery pracuje jako obchodni zastupce pro celou sit lekaren me nadal,kdyz jsem mu rekla,ze jsem si tablety objednnala!!!Ani tablety na hubnuti z lekarny vam pry nepomuzou,je to jen doplnek stravy a nejlepsi je pohyb-i k tem doplnkum.O vraceni penez jsem ani nezadala,je to pry uplne zbytecne-v lekarnach se o tehle firmach vi,ale i ony jsou na podvodniky kratci a nic s nimi neudelaji.Moc me to mrzi,protoze zrovna ted potrebujeme kazdou korunu,ale mam smulu.Ted zase reklamuji nejaky pripravek ze zelene kavy a pisi presne to stejne,co na Raspberry…Takze jsem vylecena!!!!!!!A dobre mi po praskach taky nebylo!!!!

 40. Milada odpovídá:

  Přidávám se k podání hromadné žaloby Milada Tinglová

 41. Anna odpovídá:

  Celou tu dobu mi chodí na meil upozornění, na každý nový váš příspěvek a musím dál jen smutně či zklamaně konstatovat, že jde pravděpodobně o neprůstřelné podvodníky…snad jen ta HROMADNÁ žaloba? pokud by ji někdo z vás tady dokázal sestavit, ráda se pod ni podepíši. Bude nás opravdu mnoho podvedených.
  Už nereagují ani na meily, není kam – je dál avízovat…ví snad někdo kde sídlí? asi těžko, stále všude jen čtu o beznaději jakkoli naše peníze dostat zpět.

 42. Romana odpovídá:

  Já jsem jsi zvolila výměnu za další vitamíny na hubnutí, které nabízejí za výměnu. Peníze od nich asi nedostanu, tak jsem jsi zvolila tu výměnu. Přišel mě mail v angličtině, že mě posílají jiné pilulky na zhubnutí, tak čekám, jestli přijdou. Potom napíši.
  A ta hromadná žaloba by mohla být, ale chce to poradu s právníkem .

 43. Libuše odpovídá:

  Je toto podvod, já jsem poslala načatou dávku a z důvodu nemoci poslala zpět. Vrátil se mi balíček na mou adresu. Adresát neznámi. Proč? Proč? Proč? je to podvod.

 44. Milada odpovídá:

  Romanko mužete napsat kam jste to a na jakou adresu odeslala a mail jaký atd. děkuji moc Milada Tinglová

 45. Helena odpovídá:

  Obávám se,že nám nic nevrátí,ale smyslem hromadné žaloby by bylo,aby ostatní už nenaletěli .Jediný trest těm podvodníkům bude,že si už nikdo nikdy od nich nic neobjedná.Oni to budou maskovat novými názvy preparátů,novými obaly,ale pořád to bude ten stejný podvod.Ústav pro kontrolu léčiv to nezajímá,protože to neprezentují jako léčivo,ale potravinový doplněk.Jediná šance by byla,aby se tím zabývalo Min.zemědělství pod které kontrola potravin spadá.Ale pochybuji,že by na to pan ministr slyšel,když nezasáhl ani v případě potravin z Polska.

 46. Romana odpovídá:

  Paní Milado, ten email je support@raspberryketonesforte.com

 47. Věra odpovídá:

  Přidávám se k těm,kteří také uvěřili,že jim někdo vrátí
  peníze,když se hubnutí nekonalo.Naštěstí mi nebylo
  špatně,ale to bylo vše,co se dělo.Po ztrátě kil a následně
  po vrácených penězích ani vidu ani slechu (jak by řekl
  klasik).Adresa je podle pošty nedostatečná.ale pro
  odeslání balíčku to stačí ?
  A to stále na stránce „RASPBERY KETON“ inzerují
  a uvádějí plno nadšených lidí,kterým se podařilo
  neuvěřitelně zhubnout.
  Doufám,že se už lidi poučí a nebudou takové podvodníky podporovat.Je teda nehorázná drzost
  zaručovat,že vrátí peníze,když nedají ani správnou
  adresu.A to mají celou stránku jen o těchto „zázračných“ pilulkách.!Mám vztek,že jim nemohu ani
  vynadat,když nemám kam napsat,tak alespoň se
  „vyzuřím“ tímto výlevem.

 48. Romana odpovídá:

  A zkouší to i s jinými prostředky. Mě poslali přes třetí doménu podobnou nabídku na bělící tužku na zuby za 740,-. Je to podobný inzerát jak byly hubnoucí pilulky. Zase nevíte žádnou adresu. Pozor! Budou Vám nabízet jiné produkty pod jinou emailovou adresou.

 49. Libuše odpovídá:

  Já jsem poslala balíček na adresu kterou jste napsali jako odesilatele a mám vyhozené další peníze. Adresát neznámí. Libuše Bouučková.
  Máte čest a odepíšete???

 50. Šárka odpovídá:

  Musím se také podělit o nepříjemné pocity z pojídání pilulek. Je tomu 4 týdny, kdy každé ráno cvičím a před týdnem jsem se začala cítit moc hezky. Tak jsem si říkala, že načnu již před půl rokem zakoupené pilulky a že zlepším celkově efekt redukce a je tomu právě týden , kdy jsem se začala „nafukovat“ a „kynout“. Dnes je mi i z toho dosti do pláče, jednak , že jsem vůbec začala s chemií a za druhé, že jsem do toho investovala vcelku velkou částku peněz (900Kč). Ale největší nespokojenost cítím na těle a zároveň na duši. Rozhodně nedoporučuji kupovat . Lepší je zlepšit stravování a více se hýbat, to funguje, mám to vyzkoušeno. Zdraví, Šárka

 51. veronika odpovídá:

  zdravim,aj ja som naletela žial,66E je velká suma len tak im darovať.uvažujem že ked mi nevratia peniaze ich udam za podvod , .vrchol drzosti,na mna tie prášky učinkovali tak že som pribrala, tiež sa pokusím o navratenie peňazí.bolo by dobre ked sa tak zachovame všetci podvedený.

 52. veronika odpovídá:

  zároveň žiadam o navratení penazí.poctivo som v ybrala cele balenie.a 3 kg som pribrala.ešte mam ešte jedno balenie a tu vam vratim

 53. veronika odpovídá:

  už nemam čo dodať

 54. Anna odpovídá:

  Zdravím vás všechny tady diskutující.Jak tak znova vše pročítám, myslím že jde o mýlku, pokud si někteří z vás tady myslí, že TATO diskuze je tou, kde bychom mohli adresovat přímo oněm podvodníkům…ti jsou někde „jinde“, né zde.
  Tady byste asi zbytečně hubovali, „prát“ se s nimi, není kde-bohužel.
  Peníze nevrátí.
  To dnes už vím, já je urguju meily od ledna a na meily už dáááávno ani nereagují.
  Jsme bezmocní.

 55. Božena odpovídá:

  Dobrý den, taky jsem se nechala napálit, výrobek jsem vrátila v prosinci 2012, taky mi nabízeli jiné produkty a teď přestali komunikovat. Nechci aby jim to prošlo, jenom nevím jak se s nimi spojit, když na e-meil neodpovídají.

 56. Michala odpovídá:

  Zdravím, i já jsem se nechala napálit, mám celou jejich strohou korespondenci schovanou – samozřejmě, že si myslí, že jim to projde…tak neprojde, obrátila jsem se na obchodní inspekci – nevyřízená reklamace a budu čekat, jak to dopadne. Doporučuji všem „napáleným“ udělat totéž.

 57. Helena odpovídá:

  To je dobrý nápad.Prosím o adresu ČOI.Děkuji Helena

 58. Milada odpovídá:

  paní Helena prosím sdělte nám adresu na ČOI děkuji Milada

 59. Jana odpovídá:

  Koukám,že nejsem sama napálená! Po dobrání jsem ještě přibrala další 3kg! Vrátila jsem balení na jejich adresu a bylo mi to vráceno zpět! Ráda se připojím a budu je dávat na ČOI …. prosím o adresu…díky moc:-)

 60. veronika odpovídá:

  dakujem za radu,ja na nich podam trestne oznamenie a tiež ich dam preťuknuť i obchodnej inšpekcii adresu si lahko najdete na internete.mna uputalo že tieto prasky su od dr.Oza stohto dôvodu som si kupila tieto zazračne prašky……………

 61. veronika odpovídá:

  nevzdavajte to vžiadnom prípade

 62. veronika odpovídá:

  ktora mate záujem o navrateni peňazí dajte mi vedieť stretneme sa.a pokusíme sa o napravu a navratenie peňazi.nakoľko podvodníci na nas ľahko zarabaju.

 63. veronika odpovídá:

  odpovedz obratom zdraví Vera

 64. Milada odpovídá:

  dobrý den určitě bych se přidala,ale budu v Praze až 25.8. prosím ozvěte se mi děkuji pro paní Veroniku

 65. Karla odpovídá:

  Ahoj všem,
  na tyto prášky pozor, je to obdoba tabletek se zelenou kávou, Acai atd. Vždy vymyslí nové a případy jsou ty stejné. Měla jsem ty s Acai Berry taky cena cca 900,- a nezabraly. Reklamace se musela řešit přes Polsko a téměř nikomu nechtějí vracet peníze. Proto neveřte žádným těmto pilulkám, na inspekci to dejte, ale nevím zda uspějete. Spíš to dát do televize, černé ovce, reportéři na vaší straně atd.
  Nakonec jsem zhubla, že jsem si našla výživou poradkyni a ta mi sestavila jídelníček a chodila jsem cvičit a jezdím do práce na kole. Takže stravou vhodně zvolenou a pohybem shubnout jde a i občas mlsat. Od unora do května jsem shubla 10 kg. Všem přeji hodně štěstí

 66. Božena odpovídá:

  ahoj , taky jsem měla prášky Acyi Berry, ale peníze mi vrátili, teď jsem bez problému zhubla 13 kg s dukanovou dietou od března do května,ale tady čekám na peníze od prosince a nevím jestli je uvidím

 67. jaroslav odpovídá:

  Nerozumím tomu.Píšete,že Vám peníze vrátili a potom,že na ně čekáte.Tak jak to je?

 68. Božena odpovídá:

  to mi vrátili z té druhé firmy za Acai berry

 69. jaroslav odpovídá:

  už tedy chápu,zdravím

 70. Lucie odpovídá:

  Dobrý večer,
  moc prosím o radu. Objednaly jsme si s kamarádkama tyto „zázračné“ pilulky na hubnutí. Objednala a zaplatila jsem 3 balení, ale v balíčku byly pouze 2! Než jsem stihla balíček rozdělat, přepravce si to odfrčel.. Co teď s tím? Prosím o pomoc..

 71. veronika odpovídá:

  pani Michala možete mi napisať v akej sume ste si zakúpila prašky na chudnuťie?zdravi Veronika

 72. Alena odpovídá:

  Varuji všechny, kteří by tento produkt chtěli naivně, stejně jako já, objednat. Úbytek váhy nula, příslib vrácení peněz skončil tak, že od února, kdy jsem reklamovala, mi bylo slíbeno vrácení peněz za 2 – 3 měsíce, po opakovaných mailech vždy sliby, že se věc „prošetřuje“, od června už ani na maily neodpovídají a dnes je mailová adresa nedostupná. Jsou to podvodníci, radím tedy – NEKUPOVAT!!!

 73. Helena odpovídá:

  Mají neuvěřitelnou drzost!Dnes mi na mé adrese přistála nabídka,abych si objednala další balení,že určitě zhubnu a budu sexy.Urychleně jsem je někam poslala.Zdraví Helena.

 74. pepa odpovídá:

  Také mi poslali nabídku, jsou to zloději a podvodníci.

 75. Anna odpovídá:

  Tak vás tu zase po dloooouhé době dočítám, ano jsem z nich úplně znechucena, ani mě se už neozývají-od února se marně snažím o reklamaci a je mi jasné, že své peníze od těch podvodníků nikdy neuvidím.Lidi buďte opatrní, já se docela divím, že ještě pořád EXISTUJÍ…

 76. Antonín odpovídá:

  POZOR-NEKUPOVAT !!!
  Jsou to podvodníci-podal jsem trestní oznámení na státní zastupitelství. Bylo zrušeno, že škoda nepřesahuje 5000 Kč-mají to promyšlené a v tomto státě se s tím nechce nikdo zaobírat, přestože celkové zisky tzn krádež jde do miliónů. Pokud někdo chce podat hromadnou žalobu-rád se připojím. Obchodní inspekce vzhledem k tomu, že uvádějí USA s tím také nic neudělá

 77. veronika odpovídá:

  pani Milada´,ja som sa ponukla že sa všetci spojíme aby zme mali sumu ktoru potrebujeme k udaniu tejto podvodnej spoločnosti, no žial ste sa ozvala len jedna z celého množstva ludi čo doteraz nemajú peniaze všetci len lamentujú ale nič nepodnikajú čo je smutné ,preto podvodníci majú zelenu.zdravim pani matilda odpíšte čakam VERONIKA ked to podvodníci čitaju tak sa tešia stále majú zelenu……………………………..!?

 78. veronika odpovídá:

  pan Antonin,tak už zme traja dúfam že sa ešte niekto prihlasi. zdravi veronika

 79. Milada odpovídá:

  dnes nastoupila má manželka do nemocnice odkaz jí odevzdám a ona se vám po vrácení z nemocnice určitě ozve T.B.

 80. Romana odpovídá:

  Dobrý den paní Veroniko, já jsem zaplatila 940,- a druhé balení mě poslali zdarma místo vrácení peněz. Já jsem ze Zlína, takže se můžu spojit jen písemně a přidávám se tak k té žalobě, ale aby to bylo žalovatelné, tak to musí být přes 5000,-
  Musí se přihlásit více podvedených. Zdraví Romana

 81. Antonín odpovídá:

  Nekupovat, jsou to zloději.
  Tobolky nemají žádnou cenu

 82. Jana odpovídá:

  I já se přidám se svými zkušenostmi. S adresou raspbery….. jsem komunikovala pravidelně každý měsíc od března letošního roku. Psali mi totéž, co jsem četla v mnoha předcházejících přízpěvcích (vyřízení trvá…, čekáme na odpověď z USA atd.). Na mou poslední výzvu k řešení vrácení peněz z 1. 9. 2013 se už nikdo neozval a neodpovídají ani na další avíza. Je to prostě neseriozní firma – velice slušně řečeno!!

 83. Renata odpovídá:

  Dobrý den.Taky se přidám se svou skušeností.Je taky jak u některých špatná.Prášky snězené a ani kylo dole.Skusila sem je tedy reklamovat a dopadla sem jako p.Jana jak píše.Reklamace trvá čekají na odpověd z USA.Já čekám už skoro rok na vrácení peněz jak slibovali.No už sem se smířila že je nikdy nevrátí.A sem taky poučená,po prve a naposledy nějaké pilulky na hubnutí.Jsou to jen podvodníci!

 84. Anna odpovídá:

  Ani já se nedočkala – komunikace skončila hned na začátku ( což bylo někdy v březnu či květnu?) poté, co jsem slušně odmítla nabízenou zubní pastu a krém.
  Vím, že se obohatili i na mě a budu se muset smířit s tím, že jsem přišla bezmála o tisícovku.
  Tablety nepůsobily ani trochu, kila stála a já hned věděla, že tady jsem nalítla.

  N E K U P O V A T.

 85. Lenka odpovídá:

  A stále veselé prodávají dál a dokonce se slevou. Doufám, že si všichni, kteří budou chtít koupit, nejdříve vyhledají na netu recenze jako já a nebudou si pak muset nadávat, jak jsou hloupí, že naletěli podvodníkům. Musím se jen smát, jak některým VŠE prochází.

 86. Romana odpovídá:

  Zdravím, objednala jsem si 2x a žádný úbytek na váze. Je to podfuk. Neobjednávat. Byl i pořad v televizi „Černé ovce“. Jsou to podvodníci. Nevrátí Vám žádné peníze.

 87. Michal Vilímovský odpovídá:

  Malinové ketony jsou hrozná móda v oblasti hubnutí, ale dosud nebylo žádnými vědeckými studiemi prokázáno, že skutečně působí trvalý úbytek na váze. Je potřeba před nákupem podobných přípravků používat selský rozum a vlastní hlavu a nenechat se nachytat sliby obchodníků. Jde jim jen o to prodat.

Přidat odpověď

Podobné dotazy