Kolik denně vypijete

Kolik litrů tekutin denně vypijete a pozorujete na sobě nějaké změny? Já už druhý týden piji 2 litry vody denně a zatím jsem žádnou změnu na sobě nepoznala.

Hela

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Ivana odpovídá:

  Ahoj, mám ten stejný problém co psala tady Helča. Kdysi jsem pila tak litr tekutin denně a sotva jsem to zvýšila začala jsem se citít jako bez života…..myslím si že mám něco s ledvinami a nadměrným příjmem tekutin si je zatěžuji + zpomaluji metabolismus…

 2. jindra odpovídá:

  AHOJ, ODPOVÍDÁM VŠEM CO PIJÍ.TAKY JSEM DRŽELA DIETU JEDLA PRAVIDELNĚ.PILA 2,5 L.ZA DEN.ZA 3 MĚSÍCE JSEM DALA DOLŮ 35 KG.ALE CHODILA JSEM DENNĚ 3 HOD.O HŮLKÁCH RÁNO ,PO OBĚDĚ,VEČER.PÍT SE MUSÍ PROTOŽE TO NABOBTNÁ JÍDLO V ŽALUDKU A JE MENŠÍ HLAD.PIJI I KAPUČÍNO S CUKREM JE TO JEDINÝ CUKR DO DĚLA.ALE JEDLA SEM JEN BÍLÉ MASO A ZELENINU K OBĚDU PŘÍLOHU VEČER BEZ PŘÍLOHY HODNĚ JOGURTY KEFÍRY SÝRY MLÉKO DO 30%.A DVĚ VEČEŘE 1 V 17.00H.2 V 20.00H.-A TO 150G SYROVÉ ZELENINY.A NA TO 05L VODY.A HODNĚ PRAVIDELNÝ SPÁNEK.ČAUKY

 3. KK odpovídá:

  Já nevypiji ani litr a to ještě vodu vůbec nepiji. Jak čtu co dokázala Jindra ta ks tím budu muset něco udělat.

 4. Lenka odpovídá:

  Hodně pít mi v dietě pomohlo. Měla jsem napsaná jídelníček z poradny a hubla jsem velmi pomalu. Až když jsem začala hodně pít tak jsem začala i rychleji hubnout.

 5. Siri odpovídá:

  Já toho také moc nevypiji pokud jde o vodu. Jsem kafíčkářka. Ale to že pití vody při hubnutí pomáhá slyšela tolikrát že s tím chi postupně začít.

Přidat odpověď

Podobné dotazy