Kryolipolýza – dvě formy

Velkým hitem je ted kryolipolýza. Viděla jsem dvě formy- přikládané destičky a hubice, která nasákne špíček a zmrazí jej. Nevíte jaký je rozdíl? I v účinnosti? Máte zkušenost?

Mija

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Míša odpovídá:

  Dobrý den,obojí je cílené ochlazování tukových buněk,obě metody pracují se stejnou teplotou a v klinických studiích není výsledný rozdíl.Rozdíl vidím pouze ve velikosti ošetřované oblasti.Nasávací hlavice pojme pouze malou plochu,takže na břicho se musí použít minimálně 2x.Pro dobrý výsledek je nutná délka kryoprocedury 60 min.Takže nevěřte různým slevoakcím,kde tvrdí,že Vám udělají 3 partie,ale po 20 minutách,což je nanic.Kryolipolýza za použití desek je výhodná v tom,že obvykle stroj má 4 desky,které lze přiložit naráz na 2 partie těla,při 60minutové proceduře.Já osobně po pročtení klinických studií,vidím výhodu v deskách.S pozdravem Míša

 2. Klára odpovídá:

  Ahoj já na tom byla a spokojenost. Jsem štíhlá ale přesto jsem měla „madla lásky“. Zafungovalo mi to dobře. S výsledkem jsem spokojená i když by to ještě trochu chtělo. Hlavně to neberte možnost jak zhubnout ale spíš jako formování některé části postavy.

 3. Eva odpovídá:

  Ahoj chodila jsem na destičky a doporučuji.

 4. Mila odpovídá:

  Někde slibují zeštíhlení problematických partií až o 80%. Je to vůbec možné?

Přidat odpověď

Podobné dotazy