Má kokosová voda nějaké účinky

Hodně se ted mluví o kokosové vodě a její a o jejích účincích. Už jste ji někdo zkoušel? Kde se to vůbec dá koupit a kolik stojí?

Zuzka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Silva odpovídá:

  Co to je za novinku? Ještě jsem to nikde neviděla.

 2. Míra odpovídá:

  Předem říkám že s ní nemám žádné zkušenosti ale beru to snad alespoň trochu logicky. To znamená, že jestli někdo čeká zázrak když něco takového začne užívat (netýká se to jen této vody) tak se nedočká. Bylo by to krásné. Dát si k obědu gulášek se šesti, zapít to kokosovkou a vyjít z jídelny štíhlejší než když do ní člověk vstupoval…

 3. Jess odpovídá:

  Je velmi zdraví prospěšná, ale když jsme se bez ní obešli do teď tak to myslím půjde i dál. 🙂 Jestli ji chcete vyzkoušet tak je důležité aby byla opravdu přírodní. Taková je samozřejmě hodně drahá. A pozor. Voda a mléko není to samé. Vody je z mladých kokosů ještě než uzrají. Proto je to tak drahé. Mléko je ze zralého ořechu a tam už je tuk.

 4. Dáša odpovídá:

  Možná to opravdu funguje. Ale každý den vycházejí články ve kterých se vychvaluje kde co a skvělé účinky na hubnutí. Je potřeba to brát s velkou rezervou. Ideálně vůbec nečíst a vsadit na přirozenou zdravou a dietní stravu.

Přidat odpověď

Podobné dotazy