Nejúčinější dieta

Jaká dieta je nejvíc účinná?

Bára

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Jana odpovídá:

    Ta po které zhubneš 🙂 Ale vážně. To je těžké. Podle mě na každou ženu funguje něco jiného a musí se zkoušet. Já jsem jich hodně vyzkoušela a po některých jsem i zhubla. Nejlepší asi byla dělená strava. Nicméně po všech dietách jsem zase vždy zpátky přibrala. Změna jídelníčku musí být trvalá. To je moje zkušenost a rada.

  2. Judita odpovídá:

    Pro mě to byla určitě proteinová dieta, vyzkoušela jsem ji od Dietalegre a spokojenost veliká. Za 9 týdnů jsem zhubla 9 kg a váhu si zatím držím – dietu jsem držela před rokem. Po skončení diety jsem mírně upravila jídelníček a pokračovala ve cvičení 1x týdně (spinning). Určitě bych ti jí doporučila, zvlášť pokud se ti při ostatních dietách nedařilo jako mně.

  3. Jess odpovídá:

    Změnit jídelníček a postavit si jej na normálních dostupných potravinách. Na tomto webu jich najdeš několik. Důležité je hubnout postupně. Většinou se doporučuje 0,5 kilo týdně ale i to může být u někoho dost. Pokud váha přestane klesat upravit podle toho stravování, ale nepřehánět to. Nesmíš mít pořád hlad. Je normální, že se pokles váhy zastavuje. To tak má každý. A chce to samozřejmě se hýbat. Bez toho to určitě nepůjde.

Přidat odpověď

Podobné dotazy