Očistná dieta

Ahoj, držíte někdy očistnou dietu? V čem spočívá a jaký je postup. Díky všem.

Radka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Ivana odpovídá:

  Máte někdo zkušenosti s neera kůrou?

 2. Ivet odpovídá:

  Ahoj,konkrétně s tímhle zkušenost nemám,ale držela jsem už třikrát desetidenní očistnou kůru-podle jedné americké knížky-a když jsem to poctivě dodržovala(poprvé ze začátku ne-protože jsem neměla dost jedné ingredience-javorového sirupu-tak jsme měla šílený hlad a byla jsem unavená)tak jsem se cítila naprosto úžasně.Měla jsem plno energie-v té době jsme měla mimina dvojčata a sotva jsem lezla únavou-a při tomhle jsem klidně -když šli v poledne spát vymalovala chodbu-apodobně.Taky jsem neměla naprosto žádné problémy před menses-dokokonce jsem se divila když jsme to dostala-cítila jsme se úplně v pohodě a břicho mně vůbec nebolelo.Takže zkušenosti s očistou naprosto super- a ještě jsem vždycky shodila špeky a celkem asi tak 5 kilo,Ivet

 3. Denisa odpovídá:

  Ahoj. Pokud o tom někdo hledáte informace stejně jako jsem hledala já tak to funguje následovně. V podstatě týden nebo ještě déle pijete šťávy z ovoce a zeleniny. To je celé. A doporučuje se to hlavně na jaře po zimě ale já dietu držela na podzim a fungovalo to stejně.

 4. Volfová odpovídá:

  Nedokážu si představit co ty šťávy ve vašem břiše udělají. Obzvláště při dnešní kvalitě potravin. To už je asi lepší dát si jeden den úplně bez jídla.

 5. Martina odpovídá:

  Ahoj Ivet. Nemůžeš mi tu dietu poslat? Děkuji

Přidat odpověď

Podobné dotazy