Přípravek na hubnutí Weigt Loss

Zkoušel jste někdo přípravek Weigt Loss. Funguje to?

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Radek odpovídá:

  Na mých stránkách o tomto produktu mi denně píše mnoho lidí, že si produkt objednali a naletěli. Vypadá to, že nejspíše tento přípravek nefunguje, reakce zákazníků jsou takřka vždy negativní .

 2. Helena odpovídá:

  BOhužel jsem také jedna z těch,kdo na reklamu naletěl.Vše jsem vrátila tak,jak slibovaliv reklamě a už je to velmi dlouhá doba a dodnes jsem peníze přes několikeré urgence nedostala zpět.Jsem velmi naštvaná-když garantují vrácení peněz-tak proč se k tomu nemají?Je to asi podvodná firma-jako řada jiných.A neumí se ani omluvit.Je to pěkná lumpárna a už žádné akci nevěřím.

 3. Jana odpovídá:

  Také jsem naletěla! Ráda bych vrátila tento produkt, bojím se však že peníze zpět už nikdy nedostanu. Jdu se o to pokusit. Zajímalo by mě, jestli fotky a komentáře lidí, kteří po tomto prášku zhubli jsou opravdové či nikoli. Nikdy už si žádné prášky na hubnutí nekoupím.

 4. Janca odpovídá:

  taky mě to nepomohla, ba naopak, jsem měla docela zásadní problémy a to tlaky v hlavě a bolení….byl to můj první a taky poslední přípravek, který jsem si koupila….už se nenechám napálit, peníze mi samozřejmě taky nevrátili….a věřím tomu, že už je ani neuvidím….

 5. Helena odpovídá:

  Nechi,kdož jste naletěli jako jáápu,jak mohli garantovat za Weigt Loss event.vrácení peněz a slovo nedrží?To jsou tedy pěkní podvodníci.Mně dluží zpět 1.990,- a už se to táhne od prosince.Marné jsou všechny urgence.Je to firma zřejmě v Polsku a v ČR to jen rozesílají.Kdyby nás bylo nespokojených mnohem více,stálo by za to podat event.žalobu-nebo to dát do televize.Ozvěte se všichni,kdož jste naletěli jako já.

 6. Marie odpovídá:

  ahoj všem taky jsem naletěla je to hnusná zlodějna mám sto chutí podat trestní oznámení , je to přece zlodějna a určitě je ns mooooc

 7. Helena odpovídá:

  No-já je stále urguji a žádám vrácení aspoň poloviny peněz zpět-ale marně.Nikdo na to nereaguje.Smůla je,že ta firma je v Polsku a tam právně nikdo nic nepořídí.Příště na reklamy už neskočím.Jsou to všechno podvodníci.

 8. Alča odpovídá:

  Jsem také jedna z Vás. Také jste měli osobní telefon a rozhovor byl v tom směru , že nebude na obálce uvedena firma ?(aby nikdo nevěděl co jsme si objednali!). Už tohle mě mělo napadnout , že to není jen dobrá vůle obchodníka!!! Doufám,že další lide nenaletí !

 9. Hana odpovídá:

  jsem taky, z těch co naletěla…dlouho jsem o koupi přemýšlela až jsem naletěla…přes net jsem to neobjednala, pak paní zavolala a dostala mě…stále si opakuji, že nemohu být naivní a vím, že bez pohybu a menších dávek stravy nelze hubnout…přesto jsem zblbla…jsem pro,aby jsme podali trestní oznámení..pokud nás do toho bude více..

 10. Helena odpovídá:

  Jsem pro podat na ně trestní oznámení.Přidejte se všichni,kdo jste byli podvedeni.U mne se jedná o skoro 2 tisíce.Musí nás být více-tak pište!Helena

 11. Jana odpovídá:

  Přidám se k Vám, také jsem naletěla. Budu to tu sledovat, tak se dáme dohromady a napíšeme trstní oznámení!!!!! Jste pro?

 12. Helena odpovídá:

  Nevím už co si mám o tom myslet-ale dnes mi přišel výpis z banky a ta firma mi vrátila 850,- za obě balení a při tom mne to stálo 1.990,-.V každém případě se budu odvolávat.V budoucnu se už zrčitě nenechám žádnou pochybn ou reklamou napálit.Pokud budete podávat hromadnou žalobu/ale to by nás muselo být aspoň 15-20 lidí-kteří byli ošizeni touto divnou firmou/,tak se určitě připojím.

 13. Jiřina odpovídá:

  Jsem též jedna z těch, která naletěla. Nefunguje absolutně nic. Vrácím prázdé a zbylé balení a očekávám reakci. V případě, že do 30 dnů neobdržím peníze zpět, ozvu se opakovaně a myslím, že už nás je na trestní oznámení skoro dost.

 14. Helena odpovídá:

  Stále je na nás na podání žaloby poměrně málo.Pište všichni a nestyďte se,že jste také naletěli.

 15. hana odpovídá:

  ano, také jsem naletěla, ale chci se zeptat, kam balíček vrátit a kde to reklamovat,,,na , prosím uvedte mi někdo adresu…na balíčku nic jsem neměla uvedeno, děkuji

 16. Helena odpovídá:

  Hani-já to vracela na adresu,která byla označena na balíčku.Odtud se mi ale zásilka vrátila zpět,že to musím vrátit na adresu firmy v Polsku.Tak se mi to pěkně prodražilo a pěkně mne to otrávilo.Trvalo pak po několika urgencích,než se mi někdo ozval.Nakonec na mně chtěli proč to vracím,jakou jsem držela dietu a spoustu nesmyslů.To vše jsem jim popsala a po skoro 8.měsících mi vrátili místo 1.990,.- jen 850,-.Je to vše lumpárna a v životě bych už na takové reklamy nereagovala.Jsou to vše podvodníci.Pokud tu adresu ještě někde najdu,tak ji tady napíši.

 17. Eva odpovídá:

  Tak jsem dojedla 60 tablet……a první týden jsem schodila 2 kg a zaradovala se, ale to jsem byla na výcvikovém táboře kde byl pohyb. Další týden a ani další dny ani 100g……Jsou to vyhozené peníze nikdy jsem nic takového nejedla a bylo to poučení, že když chce člověk opravdu dostat váhu dolu musí cvičit….Doporučuji cvičit 3x týdně a vydržet to nejméňě půl roku a vaše váha půjde o 10-12kg dolu….:o)Časem vám cvičení bude přinášet radost….a budete mít v hlavě konečně klid…Hodně štěstí všem….já jdu cvičit…:o)))

 18. Ivana odpovídá:

  Tak mě pro změnu nepříšly ani tablety, poslala jsem peníze na účet a zboží nedorazilo. Takže se opět potvrdila pravda, nenaletět na klamavé reklamy.Jsem chudší o 1200,- Kč.

 19. Jana odpovídá:

  To je divné, mě tablety přišly na dobírku, čili jsem dala peníze za zboží, ale jsou to podvodníci. Fakt nefungují a navrací ani peníze!!!!!

 20. hana odpovídá:

  děkuji helence za vysvětlení..také jsem to dnes dobrala,a váha je stejná a přitom jsem se snažila i ubrat velikost porcí.Jak jsem stará tak jsem hloupá, že jsem mohla uvěřit, že když budu púolikat teblety, tak zhubnu.Přiznám se, že to doma ani nemůžu říct…

 21. eva odpovídá:

  Dávám všem za pravdu, taky jsem jedna z těch hloupých.Navíc mi ke konci začal bolet žaludek, takže hubnutí nikde a jen zdravotní problémy.

 22. Hana odpovídá:

  A firma stále vydělává na naivitě lidí….léky jsem dobrala a nepřibrala…začala jsem méně jíst a víc cvičit a ouha, váha jde dolů a nepotřebuji žádné tablety….bohužel jsem naletěla…

 23. Hana odpovídá:

  sory..chtěla jsem říct nezhubla…vidíte, už jsem z toho popletená,,,

 24. Milouš odpovídá:

  trh s těmito produkty je plný podvodníků.Víme to a vždy naletíme.NEKUPOVAT!
  NEFUNGUJE TO.

 25. hana odpovídá:

  nefunguje to, nekupovat!!

 26. Renča odpovídá:

  Může mi někdo prosím napsat adresu, kam prázdnou krabičku vrátit? Také jsem naletěla a k případně žalobě se přidám.

 27. hana odpovídá:

  také bych to ráda vrátila,ale nemám kam….

 28. hana odpovídá:

  NEKUPOVAT…Lidičky, co jste to ještě nekoupili, věřte nám ,co jsme naletěli..nefunguje to!!!

 29. Anna odpovídá:

  ahoj Je to podvod my už budem žalovat firmu.

 30. Helena odpovídá:

  Ahoj milí podvedení.Tak jsem se na vše informovala a naše žaloba-pokud ji podáme -se bude těžko vyřizovat.Ta firma je z Polska a těžko se s ní dá komunikovat.Pokud by se toho soud ujmul-musí se počítat,že veškeré náklady na soudní výlohy zaplatíme my.Jsme svoji hloupostí chudší o vyhozené peníze-ale dál platit by z nás asi nikdo nechtěl.Je to velké ponaučení pro příště-na žádnou reklamu nenaletět a nic neplatit nikomu dopředu.Zdravím všechny Helena—-„Příště budeme chytřejší-drahouškové“ a to je mi 80 let a rozum jsem neměla.

 31. Monika odpovídá:

  taky jsem naletela slibili´mi jak mi vrati penize jo uz mi neodpovidaji na e-mail

 32. Věra odpovídá:

  Také jsem před rokem naletěla,protože ten výrobek je z „Polska“ a jak víte,tam je samý humus.Peníze mi po reklamě vrátili,ovšem musela jsem to odeslat s dodákem a napsat k tomu stížnost.Peníze za poštu mi z toho strhli,aby aspoň něco vydělali.Říkají,že kdo má možnost koupit výrobek z Ameriky,ten prý funguje,tak nevím.
  Zkuste to také vrátit,máte-li ještě ten dodák.

 33. hana odpovídá:

  dodák samozřejmě v obálce nebyl…a na obálce nenbyla zpětná adresa, na tel mě nikdo nereaguje!
  je to podvod, za blbost se platí,ale, kdyby se aspon poučili další lidé a výrobek nekupovali…je to podvod

Přidat odpověď

Podobné dotazy