Zhubni chytře

Máte někdo kurz zaplacený. Vyplatí se to?

Marcela

 

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Jana odpovídá:

  Když jsem viděla, že můžu kurz do 21 dní vrátit, tak jsem si ho dneska objednala. Včera jsem objevila jeden příspěvek na Facebooku od zhubni chytře a ten mi potvrdil, že by to mohlo fungovat.

 2. Dana odpovídá:

  Rada bych slyšela, jaké mají ostatní zkušenosti s tímto programem.

 3. Elena odpovídá:

  Zajímaly by mě zkušenosti druhých s tímto programem.

 4. Bára odpovídá:

  Zdravím. Já kurz vracím, protože mé proporce a potřeby vůbec neodpovídají zaslaným dvěma druhům jídelníčků. Při zakoupení a následném přihlášení do členské sekce to po mě nechtělo žádné vstupní hodnoty, pouze mi byly zaslány obecné jídelníčky bez návodu, který si mám vybrat. Jídelníčky jsou dělány: 170cm, 75kg, lehký pohyb, 2000kcal a 170cm, 120 kg, bez pohybu, 1600kcal. A co když mám 155cm, 80 kg, babo raď. Žádná možnost se někde poradit tam taky není. Z jiných zdrojů bych měla jíst tak 1100kcal a rozhodně to nebudu sobě přizpůsobovat a přepočítávat. Zaplatila jsem si za službu a očekávala jsem více individuální přístup. Stejnou ba dokonce lepší, více individuální službu zajistí bezplatné weby STOB nebo Kalorické tabulky. V každém případě všude musíte vážit jídlo a být poctiví, jinak je to zbytečné. Pokud tedy neopdovídáte výše uvedeným dispozicím, nemá to smysl. Moc mi nevyhovoval ani celkově vedený web. Za mě zklamání.

 5. Bára odpovídá:

  Ještě bych chtěla znovu reagovat na mou včerejší reakci. Když jsem kurz vracela a uvedla důvod vrácení, paní mi odpověděla, že tyto údaje o jídelníčcích jsou pouze orientační, nemusím se obávat a mám dodržovat jídelníček pro obezitu. Tak jsem se tedy rozhodla setrvat a budu věřit, že neztloustnu ještě více. Škoda, že tato informace nebyla k dispozici ihned a nemusel by se člověk cítit nějak zmateně a ztratit tak důvěru, případně zavádějící informaci, komu je jídelníček určen, vůbec neuvádět. V každém případě bych uvítala chat pro tyto případy. Jinak určitě videa, které každé ráno příjdou na email, poskytnou mnoho cenných rad. Povídání k danému receptu pro určitý den hodně poradí i po kuchařské stránce. Recepty jsou hodně jednoduché na přípravu. Takže jsem trochu změnila názor a doufám, že jsem se rozhodla správně a nebudu litovat.

 6. Eva odpovídá:

  Báro, můžu se zeptat, jak jste dopadla?
  Úspěšné jste zhubla nebo jde o vyhozené peníze?
  Děkuji za reakci, také uvažuji o koupi kurzu.

 7. Bára odpovídá:

  Evo, tak bohužel, zhubnout se mi s nimi nepodařilo. Hlavním důvodem byly doporučované potraviny, které běžně v rodině nejíme a připravovat jídlo zvlášť sobě např. z mořských plodů, kokosového mléka, vše pouze po troškách a zvlášť ještě rodině, bylo komplikované. Měla jsem pocit, že jsem stále u sporáku a v obchodě jsme nechávali za nákupy šílené peníze. Zvažte, jestli máte na takové přípravy jídla čas.

  Jinak jsem se rozhodla navštívit lékařku (dietologa) a díky ní mám dole šest kilo. Hlavní příčinou zhubnutí je, bych řekla, nejíst přílohy u večeře. Mohu používat běžné potraviny, jen méně tučné, menší množství sacharidů a více zeleniny. Klasické rady, ale osvědčené a zadarmo. Přeji vám úspěchy s hubnutím, ať už se rozhodnete jakkoliv. Bára

 8. Katka odpovídá:

  Právě jsem kurz dokončila a jsem naprosto nadšená. Je dokonalý, promyšlený a má hlavu a patu..

  Dozvěděla jsem se tam tolik informací. Vážně. O vláknině, o tucích v uzeninách.. jak vybírat a nakupovat, jak kombinovat.. a hlavně pro mě tedy.., jak má vypadat správná porce:-).

  Víte, já měla celý život kolem 60 kg..,jedla jsem celkem zdravě a cvičila jsem a to hodně( byla jsem cvičitelka aerobiku, trenérka v posilovně …), ale přes to všechno jsem dokázala po osobní “ tragédii“:-) pomalu nabrat 15 kg.. stačilo mi na to pět let… já se fakt snažila nepřibírat, ale nešlo to. Přestala jsem předcvičovat, přestala jsem si hlídat jídlo, ale cvičit jsem nepřestala,pohyb je má přirozená součást od 14 let..
  Takže jsem se těch 5 let v tom pěkně plácala, zkoušela jsem všechno možný, bylo to nahoru dolů… a pak zas jen nahoru.. I když jsem toho hodně věděla, neuměla jsem si s tím poradit.. Už jsem i uvažovala, že si najmu osobního trenéra.., pak si říkám, co blázníš? Ty sama jsi trenér , sama všechno víš! …( věděla jsem jen jedno, že toužím být zase hubenější, ale zhubnout nechci ani stresem ani přehnaným pohybem.., ale zdravým pohybem a zdravým jídlem, všechno pěkně v klidu a bez křeče..)
  Pak jsem našla reklamu na internetu… rozhodla jsem se kurz zaplatit.. říkám si max. vyhodím peníze……

  A najednou jsem se začala těšit, jak malé děcko… a bylo to krásný, a já moc děkuji, že mi kurz pomohl se zase najít. Jsem teď ještě chytřejší:-) a věřím, že už z cesty nesejdu ( tak jak se to stalo.. )¨

  Takže na konci mám 9 kg dole, vše z tuku a svaly šly nahoru…

Přidat odpověď

Podobné dotazy