Co k snídani

Co si dáváte k snídani? Já mám problém cokoliv do sebe ráno dostat. Stávám okolo šesté a první jídlo si dávám někdy až kolem desáté.

Gita

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Radka odpovídá:

  mám to podobné většinou na rychlo snídám jen bílí jogurt

 2. Iveta odpovídá:

  Snídat se musí. Nejhorší dát si jen kafe a vyrazit. Tělo po ránu potřebuje dodat energii po té co celou noc nepřijímalo žádnou stravu. Namaž si alespoň kousek pečiva pomazánkou. Já mám v práci fofr a mnohdy se k jídlu dostanu až v čase oběda. Takže snídám vydatně jinak bych padla na ústa.

 3. Alena odpovídá:

  Ahoj. Také patřím k těm co mají po ráno problém cokoliv do sebe dostat. Ale už jsem to částečně odbourala a dávám si alespoň kousek pečiva se sýrem jak psala Iveta.

 4. KL odpovídá:

  Já snídám vydatně. Vejce, tučné sýry, šunku někdy i salát s masem. Také stávám brzo a k dalšímu jídlu se často dostanu až kolem 13 hodiny. Takhle mi to poradil výživový specialista a funguje to. Stále hubnu. Záleží i na ostatním jídle po zbytek dne. To už tak vydatné není.

 5. Siri odpovídá:

  Tak to tě obdivuji že takhle snídáš. Já ráno sotva stačím skrnout kafe a letím do školky a do práce. V práci pak další kafe a k prvnímu jídlu se dostanu až kolem desáté. Nevím jestli je tím že doma nesnídám ale váha mi jde pořád pomalu nahoru.

Přidat odpověď

Podobné dotazy