jak se vyrovnáváte se svou nadváhou

Moje váha se dlouhodobě pohybuje okolo 100 kilogramů. Vyzkoušela jsem už řadu diet ale žádná nevedla ke snížení mé váhy. Znáte to taky? Jak se vám žije se svou nadváhou. Já už se pomalu smiřuji s tím že už nikdy nezhubnu.

Bára

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Lenka odpovídá:

  Dobrý den, Báro, můžu se vás zeptat, jestli sportujete?

 2. Michaela odpovídá:

  Myslím si, že všichni mají možnost zhubnout a to nemyslm žádný diety a podobný nesmysly.
  Mnoho lidí si myslí, že pokud budou jíst méně, že zhubnou. Přitom tělo, aby mohlo spalovat TUKY, musí mít ty „správné“ potraviny a to je základ. Samozřejmě je nutno také sporotvat, jak už je tady podotknut v předchozí otázce.
  Je to zvláštní, ale i člověk vážící např. 1OO kg může být PODVYŽIVENÝ a to jen tím, že jí málo a „špatně“ potraviny.
  Stačí si upravit jídelníčk tak, aby se jedlo malé porce 5krát denně v rozmezích 3-4hod.
  Snídaně by měla obsahovat vlákninu (vločky,…), pak nějaká svačinka v podobě ovoce, potom oběd, zase nějaká malá svačinka v podobě jogurtu a pak lhká večeře, nic těžkého.

 3. Jezinka odpovídá:

  No ono se to řekne snadno, ale když má člověk pořád chutě a neumí se ovládnout, je to pak těžký. Letos jsem si dala předsevzetí, že začnu sportovat a budu se řídit zásadou, kterou zmiňujete výše. Nechci vypadat jako reklamní agent, ale jestli můžu doporučit, pomohlo mi v mém předsevzetí tohle: acai slim. Pomohlo mi to zvládat moje chutě a noční vyžírání lednice. Obsahuje to vlákninu a nejím už tak velké porce a stačí mi 5 jídel denně. Samozřejmě i na sport myslím a jednou týdně chodím na cvičení.

 4. Michaela odpovídá:

  Já vím, je to těžký! 🙁 Vybudovat si pevnou vůli je přece jen na trošku delší cestu, takže to nepůjde hned. Ale zkuste se třeba za Vaše každé zhubnuté kilo něčím odměnit 😉 Kooupíte si nový kousek oblečení do Vašeho šatníku apod. Budeme mít tím pádem motivaci a zároveň budete vědět, že dostane nějakou odměnu a tím pádem se začnete na to těšit a budete se snažit víc 🙂
  S tímto výrobkem, který jste zde uvedla jsem se ještě nesetkala, ale vláknina je výborná a hlavně Vás na delší dobu zasytí 🙂
  Akorát se obávám, že jednou týdně je málo 🙁 .. Cvičíte i doma??
  Já si třeba při cvičení (posilování) pustím nějaký pěkný film a při koukání cvičím. Rychle to utíká a neomrzí mě to tak, jako hudba! 🙂
  Přeju Vám hodně štěstí!!! 🙂

 5. Alis odpovídá:

  Já si myslím, že by to měl člověk zkoušet znova až znova, až to nakonec půjde. Určitě také pomáhá se po každém i malém úspěchu odměnit.

Přidat odpověď

Podobné dotazy