Jak znovu nastartovat hubnutí

Ahoj všem hubnoucím. Potřebovala bych poradit jak mám znovu začít hubnout. Váhu se mi dařilo do nedávna plynule snižovat, ale teď se to úplně zastavilo. co mám udělat abych znovu začala hubnout? Potřebovala bych sundat ještě tak 4 kila.

Jana

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Viki odpovídá:

  Ahoj. Musíš úplně změnit jídelníček. Jestli už jedeš podle stejného jídelníčku nějakou dobu tělo se už přizpůsobilo a potřebuje další impuls. Zkus třeba na čas úplně vyloučit pečivo. A hodně pít. To je důležité.

 2. Hana odpovídá:

  Začít cvičit jestli necvičíš a pokud ano tak zkusit něco jiného. To pomohlo mě. Nebo můžeš ještě zkusit nějaký přípravek na snížení váhy.

 3. V. odpovídá:

  Bez toho aby jsi napsala co jíš a svoje pohybové aktivity se těžko radí. Ale jak už tu bylo napsáno všechno překopat. Také nelze očekávat, že bude váha neustále klesat. Je normální že se to někdy zbrzdí nebo úplně zastaví. Zase není potřeba všechno přehánět že.

 4. Mr odpovídá:

  Přesně tak. Je potřeba napsat jak se ti podařilo zhubnout a pak ti možná někdo poradí v čem je problém. Ale že se to zastaví je normální. Zkus udělat nějakou změnu.

 5. Natali odpovídá:

  Jestli sportuješ tak zkus Carnitin. Ten mi pomohl. Ale musíš opravdu cvičit jinak to nebude fungovat.

Přidat odpověď

Podobné dotazy