Závislost na jídle

Mohu mít závislost na jídle? Na jídlo myslím skoro neustále a každou chvilku musím alespoň něco zobnout. Z toho samozřejmě pramení i moje nadváha. V podstatě si nedovedu představit, že bych něco dvě hodiny nejedla. I když jdu se psem tak si do kapsy dávám sušenky.

Pavla

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Gita odpovídá:

  Závislost určitě mít můžeš a podle toho co popisuješ asi i máš. Byla jsem na tom podobně a dá se toho zbavit. Chce to jen pevnou vůli a vydržet. Začni třeba tím že sušenky do kapsy nahradíš jablkem. Po něm nepřibereš.

 2. Hanáková odpovídá:

  Lepší je to drobné mlsání odstranit úplně. Ono to vypadá neškodně ale v součtu je to velký příjem kalorií. Pamlsky si ber jen pro pejska a procházky si dělejte delší a delší a ono to půjde.

 3. Pavla odpovídá:

  Ahoj jmenovkyně. A kolik vlastně vážíš? Kolegyně v práci také pořád něco zobe a je jako proutek. Kdybych jedla to co ona tak jsem jak balón. Bude to spíše o tom jak kdo rychle spaluje.

 4. S.Z. odpovídá:

  Nejíst večer. To mi funguje dobře. Během dne se to samozřejmě taky nesmí přehánět. Začal jsem také cvičit. To jsem také zhubla a ještě více. Když hodně cvičím jím i večer.

Přidat odpověď

Podobné dotazy